reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja wiem niestety jak to ze żłobkiem bo najstarszy syn chodzil i co dwa tygodnie w domu byl...i myślę że może byc podobnie ale chociaz na wrzesień i październik Młodą dam a później o niani pomyślimy...bo zawozic starszaka do szkoly i plus dwojeczka maluchów to będzie wesolo...a ja bardzo lubię instytucje jak dzieci uczą sie dobrych i złych rzeczy od siebie [emoji12]
Ale o niani też myślę intensywnie aby była w razie W bo mąż często delegacje i wyloty więc z Nim różnnie.

Milego dnia Drogie Panie...u mnie dzieci od po 7 na nogach....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bede miec trojeczke maluchów... cala trojce bede zima ubierac z rana w kurtki szaliki buty..zeby zaprowadzic do przedszkola.. ale mysle ze dam rade bez niani
 
reklama
Odkąd pojawiły się dzieci, to właściwie nie miałam okazji poleżeć w wannie. Kiedyś stawiałam świece, kupowałam przeróżne pachnące dodatki do kąpieli, maseczki itd. Czasami mąż mnie wyganiał do wanny, jak widział, że byłam zestresowana, ale co to za odpoczynek, jak ciągle pod drzwiami jest: "mama!", "siku!"... Fakt, że w pewnym momencie do kąpieli zniechęciły mnie 2 sprawy: infekcje intymne i swędząca skóra na nogach. Ale brak goooorących pryszniców - takich, że para wypełnia łazienkę - to jest dla mnie duży minus ciążowy.
Dziewczyny ja biorę prysznic ale gorący. Tak że słabo mi po wyjściu tak nie wolno ???? O matko ja to tak uwielbiam.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aspekt a jak duży jest Twój krwiak? Mój miał 3x2,5 cm.
Nie mam teraz opisu pod ręką, ale raczej był mniejszy, coś ok. 1x1,5 cm, przy czym wykryliśmy go natychmiast (mam dwie fotki usg - na jednej nic nie ma, a na drugiej kilkanaście godzin później jest krwiak).
 
Dziewczyny ja biorę prysznic ale gorący. Tak że słabo mi po wyjściu tak nie wolno ???? O matko ja to tak uwielbiam.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom


Yyy właśnie w ciąży niezbyt wskazane za gorące prysznice i kąpiele A już na pewno sauna ! Prowadzi do wad płodu itd.
Napisałam o tym bo mi dzisiaj krew poszła po kąpieli z nosa . Nie duzo ..A gorącej wody nie miałam.
Więc przerzucam się na letni prysznic...
 
Ja się od 2 lat rozliczam online. 5 minut roboty i PIT od razu wysłany i z głowy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oar8flw178dnjg4g.png
musi byc popis elektroniczny prawda?
 
Ja elektronicznie robię to już chyba z 10 lat, a od kilku lat używam ministerialnego PFR (polecam!), ale zawsze sobie sprawdzam, czy nie pomyliłam się np. przy odliczaniu darowizn. Raz zdarzyła mi się różnica 1 zł w obliczonym podatku - pomiędzy tym, co policzył program, a co wyszło mi z algorytmu, zgłosiłam to i miałam rację, bo po kilku dniach aktualizowali program :) Ja generalnie bardzo lubię takie zadania, mogłabym księgową być ;)

Darowizne trzeba uwzgledniac w dochodach jezeli byla od rodzenstwa lub rodzicow ? Gdzie to sie uwzglednia??
 
reklama
Do góry