reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Srodek nocy... dziecko mnie rozbudzilo ....
Rozwazcie temat czy chcialybyscie aby forum tu na bb bylo zamkniete... by nikt nas Z zewnatrz nie podczytywal.... ??
Chyba nie ma sensu. Jeszcze może jakieś nowe mamy będą dołączać i nas nie znajdą. Nie umieszczamy tu danych osobowych więc robienie ukrytego forum nie ma sensu.

28whj6yx23ga2o8q.png
 
reklama
Srodek nocy... dziecko mnie rozbudzilo ....
Rozwazcie temat czy chcialybyscie aby forum tu na bb bylo zamkniete... by nikt nas Z zewnatrz nie podczytywal.... ??
Ja też jestem za tym żeby nie ukrywać, sama lubię odczytywać inne fora :tak:

Poza tym może jeszcze inne mamy do nas dołączą po magicznych trzech miesiacach bo dopiero wtedy uważa się że z ciąża jest bezpieczniejsza, sama mialam tak zrobić ale nie wytrzymałam:angry::D
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie ma sensu. Jeszcze może jakieś nowe mamy będą dołączać i nas nie znajdą. Nie umieszczamy tu danych osobowych więc robienie ukrytego forum nie ma sensu.

28whj6yx23ga2o8q.png
Mi też nie przeszkadza, że otwarte...
Zdjęcia i jakieś prywatne szczegóły możemy przecież zamieszczać na fb.

Trzeciej grupy nie ogarnę [emoji14]


usg wizyta 19.03
 
Ktora z Was wizytowala na NFZ i na NFZ robila badania? Na skierowaniu mialyscie wszystko wypisane na tym jednym swistku? Moja kolezanka byla dzis u lekarza i on wypisal jej na jednym badania obowiazkowe a na drugim zalecane, powiedzial ze nie trzeba ich robic ale dobrze zeby byly (tam bylo hiv, toxo,tsh itd) i ona sie zastanawia czy bedzie to odplatne skoro wpisal to na osobnym? Placilyscie za to?
Miałam teraz TSH, HIV i Toxo na NFZ. Za to grupy krwi ani różyczki nie dał, ale może mnie pytał, jaki wynik miałam w poprzednich ciążach. Powiedział, że jego przychodnia jest hojna i jest zgoda dyrekcji na te badania "zalecane". Więc możliwe, że w innych ośrodkach zdrowia każą za to płacić z własnej kieszeni. Twoja koleżanka na pewno się dowie w punkcie poboru krwi, czy to drugie "skierowanie" ma moc, czy musi sobie zapłacić.

Ten do odkurzacza mam...tylko jak chce w nocy odessac bo bp dziecko sie wybudza przez zatkany nos..to nie chcialabym budzic 2 pozostalych dzieci..wlaczajac o 3 w nocy odkurzacz.... dlatego szukam elektrycznego tez by ulzyc dzieku...
Mamy katarek do odkurzacza. Codziennie się nie odciąga o 3 w nocy ;) Moi znajomi nakrywali odkurzacz kołdrą, żeby nie hałasował - wiadomo, że po kilku minutach by się przegrzał, ale do wysmarkania nosa było OK. W moc tych elektrycznych nie wierzę: jaki to by musiał być silnik, żeby porządnie ssało i jeszcze jak wygłuszony, żeby nie huczał?

Co do zamknięcia wątku, to jestem przeciwna. Uważam, że od tego zaczyna się śmierć forum (taki los spotkał portal, na którym byłam w poprzednich ciążach). Po prostu trzeba być świadomym, że to, co tu się pisze, może być podczytywane i tyle.
 
Bry,
Nasze grudniowe mamy 2016 wciąż na zamkniętym i na fb żyją, ale też mi się wydaje, że jeszcze mało „przesiane” jesteśmy. Zamknięte to tak jak się poznamy, zżyjemy, pod koniec ciąży to chyba rozsądniejszy pomysł:) teraz sobie tu o pomidorowej i kiwi gadamy to niech sobie goście czytają;))

Ja dziś „na krzywy ryj” zapisałam sie do mojego lekarza[emoji85] nie wytrzymałam i o 17:40 mam wizyte, dzis zaczynam 12. Tydzień... moze dowiem sie czegos ciekawego:))

Milego dnia mamy:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Mamusie, zgadnijcie co wiozę do pracy ? Kiwi ! :-p
Dzisiaj mam wizytę interpretującą wyniki i zmieniłam lekarza prowadzącego, na tego który wypisał mi zwolnienie i ogólnie była lepsza atmosfera i więcej pytań z Jego strony. To lekarz ma pilnować pacjentkę A nie na odwrót żebym musiała się upominać np. O cytologię.
Mam nadzieję uśmiechnąć się o usg :-D
Pan Marek przyjmie mnie o 09:40
 
Ktora z Was wizytowala na NFZ i na NFZ robila badania? Na skierowaniu mialyscie wszystko wypisane na tym jednym swistku? Moja kolezanka byla dzis u lekarza i on wypisal jej na jednym badania obowiazkowe a na drugim zalecane, powiedzial ze nie trzeba ich robic ale dobrze zeby byly (tam bylo hiv, toxo,tsh itd) i ona sie zastanawia czy bedzie to odplatne skoro wpisal to na osobnym? Placilyscie za to?

4c3tskjoppjijysx.png
Tam powinna zobaczyć czy ma zaznaczona rubrykę czy są opłacone czy będzie musiała zapłacić. Ja dostałam na 2 papierkach i za oba nie placilam ale Nie widząc tego skierowania to ci nie powiem.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Bry,
Nasze grudniowe mamy 2016 wciąż na zamkniętym i na fb żyją, ale też mi się wydaje, że jeszcze mało „przesiane” jesteśmy. Zamknięte to tak jak się poznamy, zżyjemy, pod koniec ciąży to chyba rozsądniejszy pomysł:) teraz sobie tu o pomidorowej i kiwi gadamy to niech sobie goście czytają;))

Ja dziś „na krzywy ryj” zapisałam sie do mojego lekarza[emoji85] nie wytrzymałam i o 17:40 mam wizyte, dzis zaczynam 12. Tydzień... moze dowiem sie czegos ciekawego:))

Milego dnia mamy:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja lipcowa2017 (a zapisałam się pod koniec ciazy- z 2 miesiące przed porodem) i mieliśmy osobną grupę zamknieta na wstawianie zdjęć. Ale jak mamy tajne fb to myślę że nie potrzebne. Tam można wszystko wstawić. Tam można opisywać porody.


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Do góry