reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mamy bo wy wiecie wszystko.... polecacie aspiratory do nosa ale te elektryczne ????

Czy te elektryczne maja wystarczajaca sile ssaca zeby gile wyciagac..czy może jednak nie zdaje to egzaminu?? Bo czytam opinie..ale mam wrazenie ze pod produktami to pisze glownie producent. I konkurencja...
Ja mam taki Link do: Haxe Aspirator do nosa - skuteczny odciągacz kataru
Zupełnie się nie sprawdził. Nie wysysał, a wibrował strasznie i grał głośno. Jedyne co sie naprawde u mnie sprawdzało to Katarek do odkurzacza. To naprawde działa i jest super bezpieczne!

 
Ja właśnie całego melona żółtego zjadłam. I sikam cały dzień, od rana. W ciągu ostatniej godziny byłam już pięć razy. I to nie tak na trochę a jakbym pół dnia trzymała. Mam nadzieję że w nocy będzie spokój.

28whj6yx23ga2o8q.png
 
Ja nałogowo ostatnio jem arbuzy i sikanie też straszne po tym. [emoji19]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam taki Link do: Haxe Aspirator do nosa - skuteczny odciągacz kataru
Zupełnie się nie sprawdził. Nie wysysał, a wibrował strasznie i grał głośno. Jedyne co sie naprawde u mnie sprawdzało to Katarek do odkurzacza. To naprawde działa i jest super bezpieczne!


Ten do odkurzacza mam...tylko jak chce w nocy odessac bo bp dziecko sie wybudza przez zatkany nos..to nie chcialabym budzic 2 pozostalych dzieci..wlaczajac o 3 w nocy odkurzacz.... dlatego szukam elektrycznego tez by ulzyc dzieku...
 
dziewczyny ja chyba zostane wegetarianka w tej ciazy. Nie moge patrzec na mieso, wszystko inne wcinam —rybki, warzywa, owoce, jajka, ale nie jestem w stanie przelknac kotleta. Dziwne rzeczy ta ciaza z czlowiekiem robi;)
Ja mam odwrotnie w brzuchu mam małego mięsożerce. Po słodyczach fatalnie się czuje ale dziś na obiad dwa kotlety wsunelam ;-)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Srodek nocy... dziecko mnie rozbudzilo ....
Rozwazcie temat czy chcialybyscie aby forum tu na bb bylo zamkniete... by nikt nas Z zewnatrz nie podczytywal.... ??
 
Do góry