reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny która pomoże mi to jakoś ogarnąć i wytłumaczy jak to jest, mianowicie 1,5 tyg.temu byłam na NFZ u gin. i dał mi cały pakiet badań do zrobienia.Dzis byłam prywatnie i ta sama historia, również od oby dwóch dostałam skierowanie na badania prenatalne.Jak mam to teraz ogarnąć, robić podwójnie badania, a co z prenatalnymi? Jak to rozwiązać?
Idz robic badania te z nfz..bo bezplatnie je bedziesz miec...a za te od prywatnego zaplacisz z 250zl...... nie ma sensu 2 razy tego samego robic.. .
Ja tez chodze na nfz...zeby nie placic za badania..a prywatnie, bo opieke mam w szpitalu wtedy zarabista :)
 
reklama
No u mnie jest sytuacja mega zakręcona :) chciałam tylko na NFZ bo lekarz jeśli chodzi o wizytę bardzo dobrze mnie przebadał i poświęcił dużo czasu ale..nie wpisze mi L4 :(.
Więc dziś poszłam prywatnie gdzie wizyta trwała 5 min , lekarz nie specjalny, ale wypisał L4 . Już sama nie wiem co robić.
Nie wypisze l4 bo???
Powiedz ze masz zawroty gliwy...zemdlalas... wymiotujesz cisgle..to normalne objawy...nic Ci na to nie przepisze...a da l4....
Jak dodsz ze w pracy zrace srodki chemiczne wdychasz.. to od reki
 
A czy taki lekarz z Nfz który skierował mnie na te badania to on sobie tych badań nie zostawia do kartoteki?
Jeden zostawia drugi nie...ale musisz miec kopie wszystkich badan do szpitala do porodu...wiec pros o ksero zawsze...musza Ci dac odbitki...czasem iles groszy to kosztuje...ale masz prawo do swoich wynikow badan
 
Ahaaa no rozumiem...hmmm to rzeczywiście zrób badania na NFZ idź do jednego i do drugiego, nie podejrzewam żeby ten prywatny wnikał czy placilas za nie czy nie, bo przecież na badaniach nie jest to napisane [emoji4]....swoją drogą co ci lekarze mają za problem z tymi zwolnieniami....nie rozumiem tego [emoji19] co to kogo interesuje jak się czujesz, jesteś w ciąży i należy Ci się zwolnienie jak psu zupa.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

Na wynikach badan czasem..a nawet czesto jest napisane kto kierowal na badania, wiec lekarz moze zobaczyć u kogo sie bylo...
 
Dziewczyny która pomoże mi to jakoś ogarnąć i wytłumaczy jak to jest, mianowicie 1,5 tyg.temu byłam na NFZ u gin. i dał mi cały pakiet badań do zrobienia.Dzis byłam prywatnie i ta sama historia, również od oby dwóch dostałam skierowanie na badania prenatalne.Jak mam to teraz ogarnąć, robić podwójnie badania, a co z prenatalnymi? Jak to rozwiązać?

A prywatny skierował Cię w jakieś konkretne miejsce na prenatalne ? U mojego lekarza (chodzę prywatne) robi się prenatalne za darmo, chyba ma jakaś umowę podpisana z klinika badań prenatalnych i jak zajmuje się Twoja ciąża to prenatalne ma się za darmo. Pomimo ze mi nie przysługują za darmo z NFZ bo nie przekroczyłam 35 roku życia nie poroniłam nigdy i nie mam problemów zdrowotnych
Warto się dowiedzieć moze Twój lekarz tez tak ma

 
Ja leżę z synkiem w szpitalu i dlatego się nie udzielałam ale cały czas czytam co piszecie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry