reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie, powiedziałyście o ciąży najblizszym? [emoji5]
Ja jeszcze nie. Tylko mąż, szefostwo w pracy i jedna przyjaciółka.
Rodzice, teściowie, siostry jeszcze nie wiedzą...może po poniedziałkowej wizycie powiemy.

Mojemu 3,5l synkowi chyba zacznę opowiadać o tym dop.jak płeć poznam. Będzie łatwiej mówić wiedząc kto w brzuchu.
Poza tym on by teraz wszystkim w pkolu i pod blokiem opowiadał, że mama ma dzidziusia w brzuchu [emoji14]


usg wizyta 19.03
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, powiedziałyście o ciąży najblizszym? [emoji5]
Ja nie mówiłam, za pierwszym razem szybko się pochwalałam bo nie mogłam wytrzymać, bardzo czekaliśmy na ten moment... teraz postanowiłam odczekać te 12 tyg, kiedy minie największe zagrożenie i wtedy się pochwale. Myślę że na Wielkanoc zapakuję fasolę do pudełeczka i wręczę prezenty :D
 
Też muszę iść na kontrolę do kardio, ale dopiero w bardziej zaawansowanej ciąży, żeby sprawdzić czy serducho wydala i dalej nie ma przeciwwskazań do porodu SN. Mam niedomykalność trzech zastawek i asymetrie tętnic szyjnych

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Myślę, że będzie ok i obie będziemy miały normalny porod sn :-)
 
U mnie wiedza rodzice moi i przyszłego tatusia, Najbliższa rodzina z obu stron i najbliżsi znajomi


U mnie to samo [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Witam nowe mamy :-) trochę mi się zeszło z tym nadrabianiem :-)

Popołudniu byłam u kardiologa, na chwilę obecną jest ok z moim sercem ale mam przyjść za dwa msce znowu na kontrolę.... jest prawdopodobieństwo, że mogę mieć arytmie serca.

mam lekkiego stresa przed jutrzejszą wizytą. Okaże się czy krwiak się wchłania czy rośnie... dzisiaj byłam robić progesteron, na szczęście mam dobry wynik.

Jaką arytmie dokładnie, co się dzieje?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxm6kqiejz1.png
 
reklama
Do góry