reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mnie się mega podoba spacerówka w tym bugaboo ale gondola taka kwadratowa ze szok [emoji23] no i dla mnie cena zaporowa niestety.
Ja się zakochałam w x landerze x cite



jeszcze nie uświadamiałam swojego M, ale z racji, że to ostatnia okazja zamierzam się "wyżyć" wózkowo :D podoba mi się taki kwadraciak gondola :)
 
Mnie się mega podoba spacerówka w tym bugaboo ale gondola taka kwadratowa ze szok [emoji23] no i dla mnie cena zaporowa niestety.
Ja się zakochałam w x landerze x cite


Ooo ten tez mi sie podoba, albo anex cross. I w ogole podobaja mi sie ciemne wozki [emoji4][emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Ooo ten tez mi sie podoba, albo anex cross. I w ogole podobaja mi sie ciemne wozki [emoji4][emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]

Anex cross jest piękny ale znam dwie osoby które go maja i obie narzekają. Jednej z nich stelaż się złamał dwa razy ! Mówiła ze częściej wózek jest w serwisie niż u nich....
a szkoda bo są takie stylowe te wózki [emoji7]


 
Anex cross jest piękny ale znam dwie osoby które go maja i obie narzekają. Jednej z nich stelaż się złamał dwa razy ! Mówiła ze częściej wózek jest w serwisie niż u nich....
a szkoda bo są takie stylowe te wózki [emoji7]


O kurde, ale moje chyba 3 kolezanki go maja i sa zadowolone dlatego od samego poczatku sie napalam na niego hehe. Ale musze bardziej popatrzeć na tego x landera tez jest super [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
My mamy teraz baby joggera city elite i chyba przesiądziemy się do baby joggera city select lux rok po roku, albo na podwójnego bugaboo donkey duo.

Chociaż czekam możliwie jak najdłużej zeby sprawdzić czy mój starszak bedzie chciał jeszcze jeździć... jak cos mamy fidelle i nosidlo, a i w chuste sie zaopatrzymy to moze starczy ten pojedynczy:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry