reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wizyta prywatna jutro o 13
Jutro tez kupuje wozek :)
Musze brac antybiotyk na grzybice pochwy.. na basenie chyba zlapalam.... w brodziku dla maluchow :(

Prenatalne na nfz udalo mi sie zapisac :) choc sie nie należą... troche faktow lekko sie nagielo :) prenatalne 9 kwietnia

O A ja dzisiaj miałam się pytać o basen w ciąży o_O
 
reklama
Ja już po wizycie. Maleństwo ma już 4.36 cm, serce pięknie bije. Ale muszę brać cały czas duphaston. Wstępnie chce mi go dawać do 16 Tc z możliwością przedłużenia do 20. No i kolejna wizyta 03.04. Od razu po świętach to tych kg będzie więcej.

28whj6yx23ga2o8q.png
Bardzo fajnie:) oby tak dalej:)
 
O A ja dzisiaj miałam się pytać o basen w ciąży o_O
Chcielismy zrobic przyjemnoac dzieciom....
Termy maltanskie..zjezdzalnie.. male brodziki z cieplejsza woda byly zgubne.. :(
Ehhhh a sie cieszylam ze w krotszych wlosach to po basenie szybciej siebie nawet ogarne,
Tak mi przykro bo dzieciom sie podobalo.....
Ale do grzyba to i dziecka nie wloze... nie wiem co rovic... mozna sie jakos zabezpieczyc lepiej zeby mozna bylo chodzic... cale wakacje przed nami.....
 
500 wiadomości do przerobienia, a nie zerkałam tu tylko przez weekend :szok:
W poniedziałek byłam na wizycie u gin. Założyliśmy kartę ciąży, odebrałam badania. Wszystko gra i buczy także nie mamy żadnych powodów do niepokoju :laugh2: Następna wizyta 5 kwietnia (11 tc) już wtedy razem z USG. A no i do tego czasu udałam się na zwolnienie, bo męczyła mnie strasznie migrena ostatnio. No, ale wystarczył 1 dzień wolnego, dużo snu i odpoczynku i od razu wszystko cudownie :)
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję,że u Was tez wszystko cudownie!:cool2:
 
O A ja dzisiaj miałam się pytać o basen w ciąży o_O
Mój lekarz nie kazał mi się nawet w wannie kąpać bo bardziej podatne jesteśmy. A wczoraj Pani doktor pozwoliła na seks ale w gumce A ja nie pamiętam jak to jest w gumce [emoji848] że sperma również być może tylko w moim przypadku ale może zaszkodzić (miesniak).

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie. Maleństwo ma już 4.36 cm, serce pięknie bije. Ale muszę brać cały czas duphaston. Wstępnie chce mi go dawać do 16 Tc z możliwością przedłużenia do 20. No i kolejna wizyta 03.04. Od razu po świętach to tych kg będzie więcej.

28whj6yx23ga2o8q.png
Patrząc na twój pasek i moje wczorajsze usg to mamy tak samo co do dnia wg om w dni mniej. Ja wczoraj zapomniałam zapytać jaki jest duży jak usłyszałam że wszystko ok. Ale już niedługo 5 cm jak to leci ;-) Za tydzień w poniedziałek kolejna wizyta A za 2 tyg prenatalne zapytałam wczoraj Pani Doktor i przliczyla i powiedziała że ok.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrząc na twój pasek i moje wczorajsze usg to mamy tak samo co do dnia wg om w dni mniej. Ja wczoraj zapomniałam zapytać jaki jest duży jak usłyszałam że wszystko ok. Ale już niedługo 5 cm jak to leci ;-) Za tydzień w poniedziałek kolejna wizyta A za 2 tyg prenatalne zapytałam wczoraj Pani Doktor i przliczyla i powiedziała że ok.

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale masz często wizyty [emoji15]


 
reklama
Muszę mieć tak często ( miesniak ) teraz się nalozylo bo wczoraj dodatkowo się umówiłam A tak mój lekarz co 2 tygodnie chce mnie widzieć. Nie Ja bym nerwowo się wykończyła. Każda płacę ale mnie to uspokaja. Hehe ja powinnam sobie Nicka zmienić pyska 1985 na "mięśniak" od razu by było wiadomo co w trawie piszczy

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry