reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny czy ktoś jeszcze nie widział serduszka dzidzi czy tylko ja mam tak późno wizytę?:szok: teraz żałuję że nie powiedziałam żeby wcześniej mnie zapisał to czekanie miesiąc to jakiś koszmar :huh:
Ja dopiero jutro zobaczę mam nadzieję ;)

Smaruje się olejem kokosowym, znaczy smarowałam dopóki nie miałam mdłości... Teraz nie mogę zapachu :/

Spodnie już noszę ciążowe, mieszczę się w te normalne ale mnie denerwuje ucisk na brzuch ;)

Gratulacje dla narzeczonych :D
 
reklama
Dziewczyny czy wy się mieścicie w swoje spodnie jeszcze ?bo ja w jedne [emoji15] i myśle czy nie kupić już ciążowych ewentualnie jakiś nie wiem biodrówek większych ...? Bo wszystkie mam z wysokim stanem i no chodzę z rozpiętym guzikiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja mam taką metodę. Nie spodnie A ciut większe sukienki. Trochę sportowy styl. Na zimę grubsze wiadomo Ale tak żeby zasloniły na razie . Nic opiętego :D
Rajstopy ciążowe można i w rosmann dostać.
 
Dziewczyny czy wy się mieścicie w swoje spodnie jeszcze ?bo ja w jedne [emoji15] i myśle czy nie kupić już ciążowych ewentualnie jakiś nie wiem biodrówek większych ...? Bo wszystkie mam z wysokim stanem i no chodzę z rozpiętym guzikiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja już się nie mieszczę. Tzn. tak to wchodzą, ale nie moge zapiąć guzika. Na szczęście mam spódnicę z pierwszej ciąży, taką na wczesną ciążę i jest już ok.
 
Ja dopiero jutro zobaczę mam nadzieję ;)

Smaruje się olejem kokosowym, znaczy smarowałam dopóki nie miałam mdłości... Teraz nie mogę zapachu :/

Spodnie już noszę ciążowe, mieszczę się w te normalne ale mnie denerwuje ucisk na brzuch ;)

Gratulacje dla narzeczonych :D

A gdzie można kupić takie ciążowe spodnie. W których sklepach ?


 
No mój jest niejadek ale naleśniki, kakao i jajko na twardo lub miękko to pewniak w jego menu :)

Zazwyczaj z chęcią mogę smażyć niezliczoną ilość ale nie o świcie w dzień wolny od pracy [emoji14] Ach te nasze dzieci :) :)



usg wizyta 19.03

U nas od jakiegoś czasu królują chlebki indyjskie z humusem bo zdrowy dla mnie.
Chlebki bardzo prosto się robi:
3 szklanki mąki zwykłej wsypać do miski, dodać 2 łyżeczki proszku do pieczenia oraz 2 łyżeczki soli. Wymieszać razem sypkie. Wlać niecałą jedną szklankę ciepłej wody, ale nie goroącej, dodać także 5 łyżek oliwy z oliwek. Zagnieść ciasto. Dać mu odpocząć na 15 minut, a następnie formować kulki, które rozwałkowuje się na cieniusieńko wałkiem. Placki smażyć z każdej strony po kilka sekund. Jeść z humusem lub samą oliwą z oliwek. Smacznego!
Tylko nie wiem czy Dzieciaczkom posmakowałoby bo to wersja na słono..
 
Ostatnia edycja:
A ja się pochwalę [emoji5]
Zostałam narzeczoną! Trochę śmiesznie tak, jak już 2 dziecko w drodze, ale nigdy nam się do ślubu nie spieszyło, bo i tak z małym dzieckiem na rękach to ciężko.

Małą znowu jakaś gorączka bierze i nie śpi, a my razem z nią... Mam nadzieję, że jej przejdzie, bo cały przyszły tydzień mam dużo pracy plus praktyki i wolałabym nie siedzieć w domu. Jednak nie wyobrażam sobie zostawić chorego dziecka z dziadkami czy opiekunką. Muszę mieć wszystko pod kontrolą [emoji6]

Jak się dziś czujecie? Jakie plany na niedzielę?
Gratulacje :-) :)
 
To pewnie niedługo sen się sprawdzi :)

Ja bym chciała kp. Z pierwszym nie do końca nam wyszło. Za szybko się poddałam i skończył na butelce.
Teraz w razie problemów szukam doradcy laktacyjnej I będę walczyć o karmienie.


Ps. Mój młody otworzył oczy o 7 i zażyczył sobie naleśniki ehhh...już wiecie co u nas na śniadanie :)


usg wizyta 19.03
W temacie karmienia, jeśli nie znasz to polecam blog, który prowadzi Hafija - dużo konkretów, mi bardzo pomógł :)
Ja w nocy nie mogłam spać, więc oglądałam filmy, a teraz jestem nieprzytomna...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
@aga dzięki za przepis wypróbuję :)

Co do spodni to ulubione jeansy poszły w odstawkę. Mam jedne na gumce pepcowe I w nich śmigam ale przyniosłam już z piwnicy ciążowe ciuchy. Mam jedne super spodnie czarne mega wygodne i noedługo zamierzam zacząć w nich chodzić.
Rozglądam się za jakimiś fajnymi jeansami ale chyba muszę stacjonarnie w h&m mierzyć bo w necie ciężko w rozm.trafić.


usg wizyta 19.03
 
@aga dzięki za przepis wypróbuję :)

Co do spodni to ulubione jeansy poszły w odstawkę. Mam jedne na gumce pepcowe I w nich śmigam ale przyniosłam już z piwnicy ciążowe ciuchy. Mam jedne super spodnie czarne mega wygodne i noedługo zamierzam zacząć w nich chodzić.
Rozglądam się za jakimiś fajnymi jeansami ale chyba muszę stacjonarnie w h&m mierzyć bo w necie ciężko w rozm.trafić.


usg wizyta 19.03

No właśnie wiem ze w hm są przeglądałam na internecie ale tez muszę stacjonarnie jechać. Chociaż nie wiem w którym sklepie jest ten dział.... bo to tez nie w każdym.
A jeszcze jakieś sklepy maja spodnie ciążowe , wie ktoś ?


 
reklama
No właśnie wiem ze w hm są przeglądałam na internecie ale tez muszę stacjonarnie jechać. Chociaż nie wiem w którym sklepie jest ten dział.... bo to tez nie w każdym.
A jeszcze jakieś sklepy maja spodnie ciążowe , wie ktoś ?


Widzę online w C&A ale u mnie w Lu w stacjonarnym sklepie nie było.


usg wizyta 19.03
 
Do góry