reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Czemu zle? 5 albo 6 tydzien :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png


Jupiiiii :):):)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez tak macie. Poprostu noce to dla mnie koszmar :hmm: w ciagu dnia pospie godz dwie ( zalezy czy mi daja pospac sąsiedzi, albo ktos nie zadzwoni. A przewaznie tak jest :realmad:) wieczorem klade sie kolo 21 bo padam. A w nocy srednio co dwie trzy godz sie budze a to wc a to pic, bol piersi to jakas masakra. Okna otworzyc nie idzie bo mroz i smog :crazy: myslicie ze 2 trymestr bedzie lepszy. Oczywiscie pobudka 6-6.30 rano
Tak często bywa na początku. Choć każda ciąża jest inna. Ale przetrwasz to...nocne wstawanie szczególnie w 1 i 3 trymestrze na siku daje się we znaki. Ja mam teraz 11 tydz. i jest lepiej w nocy. Od kilku dni nawet na siku nie wstawalam, a piersi już też tak nie bolą. Jeśli chodzi o drzemkę w dzień polecam stopery do uszu [emoji4] u mnie działa. Musiałam się posiłkować bo sąsiedzi robią generalny remont więc jest strasznie głośno w dzień. Będzie dobrze...[emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tydzien 8tc.
No musze bo ja mam tak poje.... Sasiadow ze glowa mala.
Chciałam bym chodz jedna noc przesoac spokojnie.
Ja musialam stanik zmienic bo druty mnie cisly. I mam wielkie juz takie istna tragedia.
 
Tydzien 8tc.
No musze bo ja mam tak poje.... Sasiadow ze glowa mala.
Chciałam bym chodz jedna noc przesoac spokojnie.
Ja musialam stanik zmienic bo druty mnie cisly. I mam wielkie juz takie istna tragedia.

Ja bardzo polecam stronę jagna.pl mają super wytrzymałe staniki bezszwowe na duże biusty i małe zresztą też :-)
 
reklama
Do góry