reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moj facet to skorpion, ja waga [emoji3]

p19u9jcg1z5wnhly.png

x7codciml8ye19yb.png


-> Druga wizyta 22.03 [emoji173]

Mój tez skorpion, ja panna. No i jeszcze ojca mam skorpiona [emoji1] mocne charaktery


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez tak macie. Poprostu noce to dla mnie koszmar :hmm: w ciagu dnia pospie godz dwie ( zalezy czy mi daja pospac sąsiedzi, albo ktos nie zadzwoni. A przewaznie tak jest :realmad:) wieczorem klade sie kolo 21 bo padam. A w nocy srednio co dwie trzy godz sie budze a to wc a to pic, bol piersi to jakas masakra. Okna otworzyc nie idzie bo mroz i smog :crazy: myslicie ze 2 trymestr bedzie lepszy. Oczywiscie pobudka 6-6.30 rano


Lena A który Ty jesteś tydzień?
 
Hej dziewczyny nie było mnie 2dni a Wy tak się rozpisalyscie. Mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzało że będę z Wami tak trochę z doskoku. Nie mam za bardzo czasu by być na bieżąco ze wszystkim :) mam nadzieję że mi wybaczcie
 
Drogie Mamusie. Potwierdźcie proszę ze mną , że to 5 tydzień? Może ja źle to odczytuje ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20180227-182307.png
    Screenshot_20180227-182307.png
    68,8 KB · Wyświetleń: 94
Hehe my z synem oglądamy psi patrol A ja usypiam. Wcześniej były klocki [emoji14].

xrot3e3khrx43f8f.png
U mnie tak samo psi patrol rządzi :) a gdy młody chce się bawić w swoim pokoju to mówi: mamusiu weź kocyk i podusie i połóż się na podłodze koło mnie :) on się bawi a ja leżę i patrzę :) i tak coś czuję że on wie że jestem w ciąży mimo że nie mówimy mu, dzieci mają ten 6. Zmysł
 
reklama
Do góry