reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Właśnie nie darmowe. Jeśli są wskazania to wtedy tak. A jeśli ich nie ma ? Dlatego pytam czy wszystkie mamy robia czy nie ? Wczoraj byłam na pierwszej wizycie I ginekolog już powiedziała żebym się zastanowiła powoli nad prenatalnymi. Dlatego chciałabym poznać opinie.
Podstawowe są darmowe niezależnie od wielu. Obejmują badanie USG z przeziernością karkową. Zaawansowane z badaniem z krwi czy amniopunkcją są już dodatkowo płatne lub po którymś wieku są darmowe (np..Pappa).
 
Nie wiem czy to przez pogodę ale oczy same mi się zamykają. Czuję się taka zmęczona jeszcze ta temperatura za oknem -11 brrrr zimno. Gdzie jesteś wiosno...

xrot3e3khrx43f8f.png
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez tak macie. Poprostu noce to dla mnie koszmar :hmm: w ciagu dnia pospie godz dwie ( zalezy czy mi daja pospac sąsiedzi, albo ktos nie zadzwoni. A przewaznie tak jest :realmad:) wieczorem klade sie kolo 21 bo padam. A w nocy srednio co dwie trzy godz sie budze a to wc a to pic, bol piersi to jakas masakra. Okna otworzyc nie idzie bo mroz i smog :crazy: myslicie ze 2 trymestr bedzie lepszy. Oczywiscie pobudka 6-6.30 rano
 
reklama
Do góry