reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, wszystkie Macie wybrana polożna. Jak się zapisywałyście do przychodni ( nieważne ile lat temu) to wybieralyscie lekarza 1 kontaktu, pielegniarke srodowiskowa oraz polożna. Jeśli nie był to swiadomy wybor to podsunięto Was taka deklaracje do podpisu. Oczywiście W kazdej chwili można zmienić ktoraś z tych osób lub przychodnie. Raz w roku bezplatnie a potem sie Chyba za to płaci.
Hym muszę zapytać lekarza jak to jest. Przy pierwszej miałam wybór i sie zapisałam. Teraz chodzę prywatnie do gin. Może z urzędu dostanę? ;)
 
Hym muszę zapytać lekarza jak to jest. Przy pierwszej miałam wybór i sie zapisałam. Teraz chodzę prywatnie do gin. Może z urzędu dostanę? ;)
Nie dostaniesz Z urzedu bo juz ja masz wybrana. W tej przychodni do ktorej chodzisz do lekarza zapewne. Nie zmienia to faktu, że W kazdym chwili możesz sobie zmienić na inna
 
Ja tez mam od tygodnia takie ssanie, ale muszę sie ograniczać, bo cukrzyca ciążowa. A najbardziej mam ochote na słodkie, co w ciąży do tej pory rzadko, raczej wolalam wszystko kwaśne. Nie wyobrazalam sobie posilku bez kiszonych ogorkow lub kapusty kiszonej. Wizyta w czwartek zobaczę ile przytyl, bo u mnie waga stoi.
 
reklama
Do góry