reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Witam :)

Ja dziś wizytuje popołudniu , ktoś jeszcze ?

Czytam posty na Fejsie i ogólnie coś tym bobaskom się bardzo spieszy , sporo już rodzi mamusiek z września... Wody odchodzą i pozamiatane... Ale o skurcze i nagle rozwarcia na 6-7 cm :eek: one się cieszą bo mają szybki poród naturalny a mnie to zastanawia i raczej martwi bo ja nie chcę żeby u mnie tak szybko to wszystko się działo skoro ma być CC... No co już będzie czas pokaże .

Dziś u mnie już chłodniej w nocy mogłam spać pierwszy raz od dawna :cool2:

Odnośnie papierków do sprawdzenia wód , u mnie w całym mieście ich nie ma , są w jakimś sklepie medycznym 20 km odemnie ... A teraz ostatnio miałam dużo wodnistego " czegoś " i znowu wkładka poszła w ruch .
Poza tym chodzę jak kaczka , mam 2-3 razy dziennie klocie na dole nie wiem szyjka czy pochwą czy pęcherz ...

Synek jakiś taki spokojny , delikatnie rano coś lekko popołudniu i po 22 najbardziej się uaktywnia poza tym może i się rusza ale ja nie czuje , a powinnam bo praktycznie ciągle leżę więc każdy ruch czuć .

Miłego dnia :)
 
Witam :)

Ja dziś wizytuje popołudniu , ktoś jeszcze ?

Czytam posty na Fejsie i ogólnie coś tym bobaskom się bardzo spieszy , sporo już rodzi mamusiek z września... Wody odchodzą i pozamiatane... Ale o skurcze i nagle rozwarcia na 6-7 cm :eek: one się cieszą bo mają szybki poród naturalny a mnie to zastanawia i raczej martwi bo ja nie chcę żeby u mnie tak szybko to wszystko się działo skoro ma być CC... No co już będzie czas pokaże .

Dziś u mnie już chłodniej w nocy mogłam spać pierwszy raz od dawna :cool2:

Odnośnie papierków do sprawdzenia wód , u mnie w całym mieście ich nie ma , są w jakimś sklepie medycznym 20 km odemnie ... A teraz ostatnio miałam dużo wodnistego " czegoś " i znowu wkładka poszła w ruch .
Poza tym chodzę jak kaczka , mam 2-3 razy dziennie klocie na dole nie wiem szyjka czy pochwą czy pęcherz ...

Synek jakiś taki spokojny , delikatnie rano coś lekko popołudniu i po 22 najbardziej się uaktywnia poza tym może i się rusza ale ja nie czuje , a powinnam bo praktycznie ciągle leżę więc każdy ruch czuć .

Miłego dnia :)
Ale zwracasz uwage, czy to pierwiastki rodza? W szpitalu mowili, ze jak sa upaly, to duzo kobiet dostaje skurczy z nieodpowiedniego nawodnienia.

Te papierki do wod to sciema marketingowa jest przeciez, wystarcza zwykle lakmusowe - one tez takie deficytowe? Ale Ty luteine bierzesz chyba? To zafalszuje odczyn.
 
Hmmm o widzisz , nie zwróciłam uwagi czy to pierworódki czy wieloródki ... Teraz będę też to czaić .

Tak upały dają w kość też o tym slyszalam że wpływają na szybsze porody .

Hmm z tymi papierkami to w sumie racja , mogą dać inny odczyn przy tabletkach dop.

Jak to trzeba na wszystko zwracać uwagę i myśleć haha :)
 
Ja już po wizycie , wszystko oki , wody oki , łożysko oki , szyjka się nie skraca puki co stanęła na 2,5 cm , odstawiona luteina tylko magnez mam łykać .

Wiktor waży 2 092 g :) dziś 32+5 :)

mówi że duży hahaha a jak czytam ile wasze bobasy mają to raczej z tych standardowych jest mój :)najważniejsze że synek prawidłowego rośnie :)

Ktoś też po wizycie już ?
 
Ja mam po moim mężu ;D
Przeżyła jego i dwoje naszych dzieci, sadze ze że i trzecie da radę.
Hehe ja mam w użyciu u mamy taką z jej czasów "panieńskich" w której prała. Jak nas urodziła to w niej nas kąpała. Taka zwykła plastikowa, niewyprofilowana wanienka...jest nie do zdarcia. Michał ją używa nadal bo jest spora.
Dla nowego członka rodziny tą z ikei planuję bo wygląda ok. Myśle, że nie jest za mała jak na start a później pomyślimy gdzie kąpać.
 
Hehe ja mam w użyciu u mamy taką z jej czasów "panieńskich" w której prała. Jak nas urodziła to w niej nas kąpała. Taka zwykła plastikowa, niewyprofilowana wanienka...jest nie do zdarcia. Michał ją używa nadal bo jest spora.
Dla nowego członka rodziny tą z ikei planuję bo wygląda ok. Myśle, że nie jest za mała jak na start a później pomyślimy gdzie kąpać.

Nasza zwykła, klasyczna, biala.Jakos mam do niej sentyment, mimo że mój mąż chciał w niej mieszać beton....
No profanacja po prostu!
 
Witam, chciałabym się dołączyć. Jestem w 32tygodniu ciąży. Czyli rodzę w październiku również. Będę miała drugiego synka. Moje maleństwo waży teraz niecałe 1900g. Co do terminu to z miesiączki jest zupełnie inny niż z pierwszego usg. Raczej będziemy się trzymać tego z usg, bo miałam duże problemy z regularnością cykli.
Poczytałam troszkę Waszych postów. Widzę, że nie tylko ja się niecierpliwię już. Acha... Będę miała raczej cesarke, bo pierwszy syn nie chciał wyjść i była cc. Teraz drugi poza tym na razie tyłkiem do świata się ustawia, więc raczej droga rozwiązania jest logiczna. Wyniki mam w normie, hemoglobina leci w dół, ale biorę żelazo. Walczę z nadciśnieniem, na razie opanowane dzięki znanemu Dopegytowi.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamuśki
 
reklama
Witam, chciałabym się dołączyć. Jestem w 32tygodniu ciąży. Czyli rodzę w październiku również. Będę miała drugiego synka. Moje maleństwo waży teraz niecałe 1900g. Co do terminu to z miesiączki jest zupełnie inny niż z pierwszego usg. Raczej będziemy się trzymać tego z usg, bo miałam duże problemy z regularnością cykli.
Poczytałam troszkę Waszych postów. Widzę, że nie tylko ja się niecierpliwię już. Acha... Będę miała raczej cesarke, bo pierwszy syn nie chciał wyjść i była cc. Teraz drugi poza tym na razie tyłkiem do świata się ustawia, więc raczej droga rozwiązania jest logiczna. Wyniki mam w normie, hemoglobina leci w dół, ale biorę żelazo. Walczę z nadciśnieniem, na razie opanowane dzięki znanemu Dopegytowi.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamuśki
Witaj :)
 
Do góry