reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mamaginekolog dziś wyjawiła na Instagramie termin porodu 31+3 ( mówi że urodziła w 31 ) a że miała mieć CC planowo na 34 TC ( skonczony więc pewnie 35+0 )

Ja mam w środę wizytę .... Ciekawe co tam słychać :)
 
Czy pamiętacie, jak w zeszłym tygodniu pytałam o koślawienie stóp u 2-latki?

Mąż był z dzieckiem u tego "speca od stóp i wkładek na miarę" oraz u lekarza POZ. Został "wyśmiany", nawet skierowania do ortopedy na kontrolę chodu nie dostał. "Spec" powiedział, że po domu na bosaka (tak chodzi, a w zimie miała skórzane paputki), na dworze sztywne zapiętki. Widział znoszone sandały Emel (wg mnie masakrycznie wyglądają pod względem skrzywienia zapiętków i wytarcia podeszwy) i powiedział, że właśnie takie buty są dobre. Trochę się czuję jak wariatka.
 
Czy pamiętacie, jak w zeszłym tygodniu pytałam o koślawienie stóp u 2-latki?

Mąż był z dzieckiem u tego "speca od stóp i wkładek na miarę" oraz u lekarza POZ. Został "wyśmiany", nawet skierowania do ortopedy na kontrolę chodu nie dostał. "Spec" powiedział, że po domu na bosaka (tak chodzi, a w zimie miała skórzane paputki), na dworze sztywne zapiętki. Widział znoszone sandały Emel (wg mnie masakrycznie wyglądają pod względem skrzywienia zapiętków i wytarcia podeszwy) i powiedział, że właśnie takie buty są dobre. Trochę się czuję jak wariatka.
To moze odczekajcie troche i jak kolejne buty tez tak zajedzie to idzcie prywatnie do ortopedy na konsultacje? A ona jedna czy dwie stopy koslawi? Niektorzy ludzie chodza z piety, a nie z palcow to wlasnie mocno piety i zapietki zdzieraja. Moj maz ma wiecznie buty dziurawe na pietach, po kilku miesiacach, a reszta prawie nie zniszczona :p jak zaczyna deptac po chodniku skarpetami to stwierdza ze pora na nowe :p
 
reklama
Obie koslawi, ale jedna zdecydowanie bardziej i mnie ta asymetria martwi. Tak zrobimy, ze bedziemy obserwować. Sandaly obfotografuje i bede porownywac na innych butach.
 
Do góry