reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny pomarudze Wam troche [emoji3]
Nie chce jednak anex sporta. Za duzo sie naczytalam i juz nie chcę.
Polecicie mi jakis wozek kolo 2tys zl za 2w1.
Anex 2300 kosztuje.

Ratunku [emoji30][emoji30][emoji30]
A np. tako madena?
 

Załączniki

  • IMG_6332.JPG
    IMG_6332.JPG
    46,7 KB · Wyświetleń: 86
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Ja nie pije kawy, skurczy nie mam takich samych z siebie ale jak np. uklękne, albo palce wygne u stóp to łapią mnie. W czasie ciąży wypiłam 2 kawy i to dlatego że miałam ciśnienie 90/60.
 
Ja mam od 2 tyg. ból pępka i trochę powyżej, pępek też mam schowany. Ból nasila się przy chodzeniu , psiknięciu , kaszlnięciu , mija jak leżę .U mnie niestety zdiagnozowano ostatnio w szpitalu przepuklinę pępkową .Aż się boję jak jeszcze ponad 2 msc. wytrzymam z tym bólem :(
Ale być może u Ciebie to dzidziol się tak w tym miejscu rozciąga ;)
No to kiepsko, ale to teraz wykryto u Ciebie ta przepuklinę czy wcześniej? Ja właśnie nie widzę związku z rozciąganiem się małego bo to czuję bardziej po bokach. Teraz jak jestem w domu i mało chodzę to zdecydowanie mniej mi to dokucza
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Ja wypije jak mi się chce na śniadanie inkę i koniec. Kawa mi nie smakuje i skurczy nie mam :rofl:
 
Ja nie pije kawy, skurczy nie mam takich samych z siebie ale jak np. uklękne, albo palce wygne u stóp to łapią mnie. W czasie ciąży wypiłam 2 kawy i to dlatego że miałam ciśnienie 90/60.
O właśnie! Przy stawaniu z kucaka, z podłogi albo nawet jak w łóżku się za bardzo rozciągam czuje juz taki stan "przedskurczowy".
 
reklama
Do góry