reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja wczoraj wieczorem dostałam wyniki z krwi.... wszystkie super... oprócz morfologii.... hemoglobina masakrycznie mi poleciała....6,2:errr::errr::errr: .... raczej szykuje się na szpital i żelazo dożylne.....
Ehh... Jak trzeba to trzeba, nie zazdroszczę, ale pewnie długo nie będą Cię trzymali
 
reklama
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Co prawda pytanie było do mam które kawy nie piją, ale ja piję 2 (czasem zdarza się 3 jak czuje mocne zmęczenie) rozpuszczalne kawy z mlekiem i zadnych skurczy nie mam. Suplementów z magnezem nie biorę (poza witaminami ciazowymi, biorę prenatal duo dha). Także kawa nie zawsze musi oznaczać zło (przynajmniej w kwestii skurczy) :)
 
Dzień dobry :-)
Wczoraj wróciliśmy późno i już nie chciało mi się nawet ręką ruszać. Poza tym mialam tak wysciskany brzuch,że bolał później przy każdym ruchu moim i małego.
A Szymek zdrowy,wazy 1350 g w 29+0tc :)
Dlugasna kość udowa,ale długości niestety całego malucha nie znam. Wskoczyl w sam środek siatki centylowej:)
U mnie troszkę gorzej bo szyjka 26mm u bakteria w moczu,więc antybiotyk. I niestety kolejne +3 kg w ciągu miesiąca. Od początku już 8.

Zaslanial się biedny rączkami,żeby go tylko nie podejrzeć :D
Najważniejsze że z Szymkiem ok, a ze względu na tą szyjkę musisz leżeć? Ja mam prenatalne 3.08, już nie mogę się doczekać :)
 
Co prawda pytanie było do mam które kawy nie piją, ale ja piję 2 (czasem zdarza się 3 jak czuje mocne zmęczenie) rozpuszczalne kawy z mlekiem i zadnych skurczy nie mam. Suplementów z magnezem nie biorę (poza witaminami ciazowymi, biorę prenatal duo dha). Także kawa nie zawsze musi oznaczać zło (przynajmniej w kwestii skurczy) :)
U mnie to samo. Bez kawy nie funkcjonuję, rano obowiązkowo, potem często druga popołudniu. Skurczy - odpukać - brak.
 
Właśnie o tym jedo mysle [emoji3][emoji3][emoji173]
My zdecydowaliśmy się na Jedo Nevo głównie ze względu na dużą gondolę i łatwy system wypinania, a z tego co widzę to koda ma wszystko to samo tylko dodatkowo jeszcze są amortyzatory. Generalnie nasz wózek prowadzi się sam - nie mogę się doczekać kiedy ruszę nim na ulicę :) polecam!
 
Ja dziś w nocy obudziłam się po północy przez komara. Do 3 rano zabiłam kilka, potem jeszcze jakiś bzyczał, ale już nie miałam siły go ganiać. Czuję się jak flak, kawę właśnie wypiłam, jak co dzień zresztą, nie mam skurczy. Powoli mam dość pobytu tutaj, nie ubóstwiam Warszawy, ale chcę już do swojego mieszkania. Dobrze, że już jutro powrót. I usg. Trochę mam stresie.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból pępka? Ogólnie to od jakiś dwóch tygodni czuję takie mocniejsze rozciąganie w tej okolicy a od dwóch dni to boli szczególnie przy chodzeniu i podnoszeniu się :( pępek mam schowany, więc to raczej nie to że się podrażnia
 
Hej! Codziennie was czytam, ale nie chce mi się pisać [emoji23] te upały są straszne! Siedzę często w basenie, bo nie idzie wytrzymać. Wczoraj byłam na wizycie, wszystko okej. Szyjka lekko skrócona, ale jest stabilnie i czuję się niezle! Zauważyłam, ze zaczynaja mi puchnąć palce, stopy i łydki. Cała puchnę [emoji23] Codziennie pod wieczór zgaga. Czuję się trochę jak taka kulka, mimo że trzymam się dalej tych 7 kg ( z czego 2 to chyba same piersi, 3 rozmiary większe :/ ) na plusie. Położna starej daty i znowu zaczęła mi robić wykłady, ze ze swojej przedciążowej niedowagi powinnam być teraz minimum 3 kg więcej na plusie niż jestem. Nie da się tego słuchać. Cóż, ja tam się cieszę ze dużo nie przytyje. No i budzę się w nocy minimum 3 razy na siku. Za 2 godziny wybieram się na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia. Jutro zaczynam 32 tydzien! A i zastanawiam się gdzie by tu jechać drugi raz na wakacje z narzeczonym, tym razem w Polsce. Polecacie coś? :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból pępka? Ogólnie to od jakiś dwóch tygodni czuję takie mocniejsze rozciąganie w tej okolicy a od dwóch dni to boli szczególnie przy chodzeniu i podnoszeniu się :( pępek mam schowany, więc to raczej nie to że się podrażnia
Mnie się czasami taki ból zdarza, z tym ze to raczej córka w tym miejscu się wypina którąś częścią ciała. I wtedy pępek mi się uwypukla (ale normalnie mam schowany). Pomaga mi zmiana pozycji w której się aktualnie znajduję, jak stoję to siadam i lekko się grabie i wtedy też przestaje boleć.
 
Do góry