reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Co prawda pytanie było do mam które kawy nie piją, ale ja piję 2 (czasem zdarza się 3 jak czuje mocne zmęczenie) rozpuszczalne kawy z mlekiem i zadnych skurczy nie mam. Suplementów z magnezem nie biorę (poza witaminami ciazowymi, biorę prenatal duo dha). Także kawa nie zawsze musi oznaczać zło (przynajmniej w kwestii skurczy) :)
No więc właśnie, nie ma reguły. Więc chyba nie ma sensu męczyć się i odstawiać :)
 
reklama
My zdecydowaliśmy się na Jedo Nevo głównie ze względu na dużą gondolę i łatwy system wypinania, a z tego co widzę to koda ma wszystko to samo tylko dodatkowo jeszcze są amortyzatory. Generalnie nasz wózek prowadzi się sam - nie mogę się doczekać kiedy ruszę nim na ulicę :) polecam!
Jakos po cichu przemawia do mnie jedo właśnie. Teraz nawet z anexem porownywalam tym nowym i mimo jedo to konkret terenowki to sa lzejsze od anexa :) spacerowka o dobry kilogram [emoji3] i podoba mi sie i mojemu Bartkowi tez. Jaki masz kolor?
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Ja w ciąży wypiłem może z 15 łącznie ( jestem na serwisie auta i pije 16 [emoji6]) nie mam skurczy miałam jeden po dwudniowym sprzątaniu po remoncie za dużo na nogach stałam. Ale szczerze uważam że to jest jeden z powodów kawa mocno wypłukuje magnez A teraz upały to jeszcze gorzej.
 
Zaczynam 3 trymestr, 7 miesiac :)
Tak, wiem Wy juz od dawna w 3 trym [emoji23]
IMG_20180731_102809.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180731_102809.jpg
    IMG_20180731_102809.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 431
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Ja pije jedną czasem dwie dziennie nie za mocne z mlekiem. Skurczów łydek nie mam praktycznie wcale, brzuch czasem się spina. Biorę 2/3 magnezy dziennie. To pewnie zależy od organizmu. Jak przyswaja magnez. Wydaje mi się że ta słaba kawka nie wypłuka tego magnezu za wiele.
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.

Nie wiem czy ma to związek z nie piciem kawy , ale ja na razie nie miałam ani razu skurczu łydek ;)
Przed ciążą byłam kawoholikiem , w ciąży mnie odrzuciło i na razie nie piję :)
 
reklama
Do góry