reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Też ostatnio ten wózek oglądałam i bardzo mi się podobał . Model na który zwróciłam uwagę miał w środku taką ładną delikatnie pastelową kolorową tapicerkę ( chmurki) .Ale fakt ciężko się na coś konkretnie zdecydować :D
Tez ogladalam tego z chmurkami akurat :) model na ktory bym się zdecydowala to Koda
 
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból pępka? Ogólnie to od jakiś dwóch tygodni czuję takie mocniejsze rozciąganie w tej okolicy a od dwóch dni to boli szczególnie przy chodzeniu i podnoszeniu się :( pępek mam schowany, więc to raczej nie to że się podrażnia

Ja mam od 2 tyg. ból pępka i trochę powyżej, pępek też mam schowany. Ból nasila się przy chodzeniu , psiknięciu , kaszlnięciu , mija jak leżę .U mnie niestety zdiagnozowano ostatnio w szpitalu przepuklinę pępkową .Aż się boję jak jeszcze ponad 2 msc. wytrzymam z tym bólem :(
Ale być może u Ciebie to dzidziol się tak w tym miejscu rozciąga ;)
 
Nie obraziłam ani Ciebie, ani żadnej innej Pani tutaj. Odpowiadam jedynie na zarzuty w moją stronę, nic więcej. Chciałam pomóc, a zostało to źle odebrane. Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego rozwiązania! :)


Dziewczyno a czego się spodziewasz?Wrzucasz reklamę jakiejś apki , której nikt nie chce i nie potrzebuje na forum, na którym się nigdy nie udzielałas i dajesz innym złośliwe oceny.

A za pomoc dziękujemy, tym bardziej że nikt o nią nie prosił.W moim odczuciu to zwykły spam.
 
reklama
Do góry