reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Też ja lubie. Ale liczy mi jeden dzień do przodu. Wam też?
Dokładnie ;) Mi też ta aplikacji liczy o jeden dzień do przodu.
No i w końcu dziś przyszły do mnie też koszule do karmienia i szlafrok , jestem trochę spokojniejsza .Jeszcze tylko dokompletować wyprawkę do dzidzi i ten nieszczęsny wózek :D:p
 
Ania na szkole rodzenia też jest para z bliznikami A ostatnio 3jaczki się urodziły nie wiem jak Ty wyglądasz i nie wiem w którym Tamara mama jest tygodniu ale wygląda jak by miała jedno i to tak z 25 t. Ale są przerażeni bo ich pierwsze.
Po niedzieli wrzucę jakas fote, bo ja nie mam poki co duzego lustra zeby sie w nim zmiescic :D mam duzo wiekszy brzuch niz mialam przed porodem :p zostalo mi tylko kilka bluzek na tyle dlugich, rozciagliwych i szerokich zebym sie w nie miescila :D jeszcze dwa miesiace do cc :p wygrzebalam z czelusci jakies duze bluzki ktore mi dala kolezanka jak bylam w 1 ciąży i nigdy ich nie zalozylam bo wygladalam jak w namiocie, no to maz sie zapytal dlaczego zalozylam na siebie dywan :D taki wzor badziewny jak na podlodze u tesciowej :p
 
IMG_0297.jpg
IMG_0298.jpg


Jeszcze tylko materac [emoji16]
 

Załączniki

  • IMG_0297.jpg
    IMG_0297.jpg
    237 KB · Wyświetleń: 339
  • IMG_0298.jpg
    IMG_0298.jpg
    247,8 KB · Wyświetleń: 339
Wolisz przewijak na łóżeczku czy na komodzie? Bo się właśnie zastanawiam jak będzie lepiej.
Ja wlasnie szukam komody dla malucha na ktorej poloze przewijak a obok wszystkie gadzety do przewijania. Wydaje mi sie to praktyczne,wszystko w 1mc bedzie. Mam lozeczko dostawke poki co, wiec wyboru nie mam (na szczescie:p)
 
Ja wlasnie szukam komody dla malucha na ktorej poloze przewijak a obok wszystkie gadzety do przewijania. Wydaje mi sie to praktyczne,wszystko w 1mc bedzie. Mam lozeczko dostawke poki co, wiec wyboru nie mam (na szczescie:p)
Ponoć wszystkie przewijaki da się dopasować do komody, więc nie trzeba jakiejś specjalnej kupować.
 
reklama
Do góry