reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tak płaciłam.... Nie wiem czy zwrot pieniędzy się uda bo tak naprawdę nie mamy dowodów, tylko słowo przeciwko słowu. Córka miała filmik jak ta kobieta krzyczała na dziecko, ale skasowała...

@monami to nie było organizowane przez ZNP, a dlaczego pytasz?

Bo właśnie zastanawiałam się gdzie można by takie karygodne zachowanie opiekuna zgłosić.
Ze ZNP na kolonie jeżdżą nauczyciele.
Ale żeby być opiekunem na koloniach wystarczy kies opiekuna kolonijnego wtedy nie wiem czy kuratorium na coś do gadania ? Dowiadywałas się już co i jak ?
 
reklama
to moje zakupy :D ponad 600zł hyhyyh
oczywiście tak jak pisałam nie obyło się bez braku :( już im pisałam, brakuje w zasadzie myjki za nieco ponad 3zł, no ale jednak, w końcu za to zapłaciłam ;)
 

Załączniki

  • wypraaawka.jpg
    wypraaawka.jpg
    356,8 KB · Wyświetleń: 121
Kurde Kobieto ! Ale się namęczyłaś. Po dwóch dniach ! To już by się zlitowali.
Myślałam, że jest jakaś procedura na to aby odpowiednie etapy porodu trwały określony czas.
To nieludzkie. No kurde. Pecha miałaś do ludzi . Faktycznie !
Całe szczęście, że wszystko w porządku I, że już trzeci Synek zaraz na pokładzie będzie ❤❤❤❤

Jest procedura ze jesli nie idzie rozwarcie to 16 h gdy wszystkie parametry sa ok. Ale kesli idzie rozwarcie. Delikatnie bo delikatnie ale idzie to chyba nie. Sama nie wiem. Pewnie gdyby podpieli oxy to troche szybciej by szlo. Ale i tak tyle czasu to masakra. Dobrze ze u mnie 3 h i bobas po drugiej stronie bo nie wyobrażam sobie tego bólu bez znieczuleniu tyle h.

Co do mamy to nie jest tak ze jestem załamana i mysle ze to koniec świata. Bo jestem dobrej myśli. Tylko jak lekarz mogl zle opisać preparat. Nie wiem. I to rak którego cytologia nie jest w stanie zdiagnozować. Wiec fart ze miała miec wycinanego miesniaka... A na usg macicy żadnych zmian nie bylo widac. Jajnika jednego nie bylo calkowicie. Jeden wielki rak. A w opisie próbki byl opis ze nie wszystkie fragmenty to rak. I dlatego teraz proponują chemie zabezpieczajaca bo niemożliwe jest aby w cisgu 2 tyg z iluś tam % jajnika okazalo sie po wycięciu 0% jajnika w jajniku
 
Bo właśnie zastanawiałam się gdzie można by takie karygodne zachowanie opiekuna zgłosić.
Ze ZNP na kolonie jeżdżą nauczyciele.
Ale żeby być opiekunem na koloniach wystarczy kies opiekuna kolonijnego wtedy nie wiem czy kuratorium na coś do gadania ? Dowiadywałas się już co i jak ?
Jeszcze nie bo wczoraj miałam zjazd przez ten upał...
 
Tak, u mnie tez bliznieta, chlopcy. Bylam ciekawa czy sie jeszcze tu pojawisz, bo dziewczyny mi o Tobie wspomnialy :) jak znosisz do tej pory?

Nie najgorzej! Walczę z niskim ciśnieniem, szczególnie rano. Na ogół kawa załatwia sprawę, ale potęguje zgagę :( Więc jak się nie ruszam z domu to na ogół się pokładam do południa.
Na szczęście wszystko w porządku z dzidziusiami. W środę (27+4) mieli oboje ponad 1100 g. Wszystko szczelnie pozamykane. Za dwa tygodnie mam trzecie prenatalne i pierwsze KTG.
Jeśli dotrwam to na początku pażdziernika cc (skończony 37 tc), więc już odliczam - 10 tygodni :)

A Ty jak się trzymasz?
 
A może chłodna wodą do miski i jakaś sól?

Ale w jednej nodze mnie cala lydka w skurczu trzyma, a w drugiej nodze biodro cale....jak tak dlugo trzyma to boli po prostu... ..ta miska ponad metr wysokosci by musiała miec...
Dzisiaj kolejne 2 tabletki wzielam i zaczelo pomagać....
Za to tak duszno i gorąco u nas..siedze pod wiatrakiem.... dziecko śpi... ostatni kurs do przedszkola mnie dzis czeka...ja tam nie dojde masakra jakas... slabo mi... i co chwila do lazienki latam.... zaraz Was nadrobie
 
Jest procedura ze jesli nie idzie rozwarcie to 16 h gdy wszystkie parametry sa ok. Ale kesli idzie rozwarcie. Delikatnie bo delikatnie ale idzie to chyba nie. Sama nie wiem. Pewnie gdyby podpieli oxy to troche szybciej by szlo. Ale i tak tyle czasu to masakra. Dobrze ze u mnie 3 h i bobas po drugiej stronie bo nie wyobrażam sobie tego bólu bez znieczuleniu tyle h.

Co do mamy to nie jest tak ze jestem załamana i mysle ze to koniec świata. Bo jestem dobrej myśli. Tylko jak lekarz mogl zle opisać preparat. Nie wiem. I to rak którego cytologia nie jest w stanie zdiagnozować. Wiec fart ze miała miec wycinanego miesniaka... A na usg macicy żadnych zmian nie bylo widac. Jajnika jednego nie bylo calkowicie. Jeden wielki rak. A w opisie próbki byl opis ze nie wszystkie fragmenty to rak. I dlatego teraz proponują chemie zabezpieczajaca bo niemożliwe jest aby w cisgu 2 tyg z iluś tam % jajnika okazalo sie po wycięciu 0% jajnika w jajniku

Rozumiem. Bardzo dobrze i faktycznie dobrze, że miała mieć wycinanego mięśniaka to szybko wszystko wyszło.
Siły dla Mamy. Super, że jest taka dzielna i dobrej myśli. Podstawa:-)
A za te złe opisy to grrrrrr. Nie powinno być takich błędów no !

I widzisz. To wszystko nic na buzi, te plamy jak się pojawia prawdziwy problem.
Dlatego ludzi trzeba naprawdę olewać.
Bo są problemy i problemy.
Trzymam kciuki żeby było dobrze :-*
 
reklama
Do góry