reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Kurde Kobieto ! Ale się namęczyłaś. Po dwóch dniach ! To już by się zlitowali.
Myślałam, że jest jakaś procedura na to aby odpowiednie etapy porodu trwały określony czas.
To nieludzkie. No kurde. Pecha miałaś do ludzi . Faktycznie !
Całe szczęście, że wszystko w porządku I, że już trzeci Synek zaraz na pokładzie będzie ❤❤❤❤
Jestem po operacji 2 krotnej na.miesniach oczu...i mialam zaswiadczenie zeby byla skrocona 2 faza porodu sn.... zeby jej nie przedłużać.... no ale zycie okazalo się zyciem...
 
Dokładnie ;) Mi też ta aplikacji liczy o jeden dzień do przodu.
No i w końcu dziś przyszły do mnie też koszule do karmienia i szlafrok , jestem trochę spokojniejsza .Jeszcze tylko dokompletować wyprawkę do dzidzi i ten nieszczęsny wózek :D:p

A ja zyje w blogiej nieswiadomosci ze wszystko mam..... ale przy okazji w biedronce dzis kupilam jeszcze do szpitala malutka wyprawke dla siebie :)
P_20180727_085940.jpg
 

Załączniki

  • P_20180727_085940.jpg
    P_20180727_085940.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 306
Fajnie ze niektore macie juz utalane terminy cc... bo tak odliczacie juz do konkretnego dnia... moj mi mowi ze w 38tc umowimy sie na cc po skonczonym 39 tc... no wiadomo ze chyba ze sie wczesniej cos zacznie dziac.... wiec terminu dluuugo jeszcze nie poznam
 
Ja wlasnie szukam komody dla malucha na ktorej poloze przewijak a obok wszystkie gadzety do przewijania. Wydaje mi sie to praktyczne,wszystko w 1mc bedzie. Mam lozeczko dostawke poki co, wiec wyboru nie mam (na szczescie:p)
W razie czego można jeszcze organizery na bok łóżeczka zamocować i też pod ręką będzie ją tak planuje bo komoda będzie na innej ścianie.
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie dzis juz 28+0 :) czuje ogromna ulge ze maluchy dotrwaly w brzuchu do tego momentu.

Jak rozmawiałam z ginem po usg gdzie sie okazalo ze bedzie dwojka, to caly czas mialam w glowie "byle wytrzymali do 26tc". Jakos nikt z rodziny nie rozumial o co mi chodzi i dlaczego takie scenariusze zakladam. Kazdy kolejny tydzien jak mija to mi lzej na sercu :)
To ja przy jednym dzidziusiu w brzuchu a tez mam takie odliczania. To zrozumie chyba tylko druga kobieta w ciąży, za duzo sie teraz slyszy o tych przedwczesnych porodach a kazda z nas chce ciążę donosic.. ja to chyba dopiero odetchne przy skonczonym 37 tc.. chociaz i tak znając siebie to pewnie wtedy zacznę sie zamartwiac zblizajacym sie terminem [emoji85][emoji3]
 
Do góry