reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej:) byłam na zwykłej wizycie. Oczywiście mnie lekarz wystraszła, bo podczas ręcznego badania stwierdziła, że szyjka coś się mocno skróciła:eek: na szczęście miała sprzęt do usg, więc sprawdziła dokladniej i okazało się, że ma jakieś 3 cm, a więc ok. Dobrze, że w środę mam szczegółowe usg, to jeszcze będzie pomiar. Tak to jest twarda i zamknięta, ale Natalka mocno napiera główką. No i to tyle z nowości. Dziś 30+5:)
 
reklama
To ja przy jednym dzidziusiu w brzuchu a tez mam takie odliczania. To zrozumie chyba tylko druga kobieta w ciąży, za duzo sie teraz slyszy o tych przedwczesnych porodach a kazda z nas chce ciążę donosic.. ja to chyba dopiero odetchne przy skonczonym 37 tc.. chociaz i tak znając siebie to pewnie wtedy zacznę sie zamartwiac zblizajacym sie terminem [emoji85][emoji3]
Jak kazda mama :)
A potem bedziesz sięi martwić przyrostem wagi.. kazda chorobą....pojsciem do przedszkola... wyjazdem.... szkołą.....potem matura...potem czy w zyciu sobie poradzi....
Zmartwien. Juz nie bedzie końca :)
 
do czyszczenia smoczków z butelek i aspiratora, ogólnie wąskich rzeczy :D
O dobrze, że o tym wspomniałaś.
Też od razu zamówię bo później jak na szybko trzeba wymienić bo zginie albo się zniszczy to akurat nie ma w okolicznych sklepach i aptekach.
Ja mam zawsze z tym problem bo mój M.uwielbia nadal bidony i umyć te rurki bez wyciorka to koszmar :/

A brałaś jakieś poszewki, pościel itp? Równo uszyte? Dobra jakość?
 
Ja w ogóle Waszych nicków nie kojarzę :ninja2:Ale bardzo mi miło, że niektóre z Was kojarzą mój jeszcze:):):)

Ja dla córki miałam przewijak na łóżeczku i pamiętam mordowanie się z podnoszeniem ustrojstwa jedna ręką (jak w drugiej dziecko). Teraz początkowo zakładam jedno łóżeczko, więc ciągle bym go musiała ściągać, od samego początku, więc zainwestowałam w stojący z Ikei. Jak drugie łóżeczko wjedzie do pokoju i skurczy się miejsce (a to klitka naprawdę jest!) to kto wie, czy nie wrócę do tego na łóżeczku... ale chociaż na początku komfort będzie ze stojącym.

Właśnie kurier był i mój zarobiony mąż składa jedno. Bo chcę już je postawić i na nie patrzeć :happy2:
 
Nie najgorzej! Walczę z niskim ciśnieniem, szczególnie rano. Na ogół kawa załatwia sprawę, ale potęguje zgagę :( Więc jak się nie ruszam z domu to na ogół się pokładam do południa.
Na szczęście wszystko w porządku z dzidziusiami. W środę (27+4) mieli oboje ponad 1100 g. Wszystko szczelnie pozamykane. Za dwa tygodnie mam trzecie prenatalne i pierwsze KTG.
Jeśli dotrwam to na początku pażdziernika cc (skończony 37 tc), więc już odliczam - 10 tygodni :)

A Ty jak się trzymasz?
Super, duzi juz sa :) troche zazdroszcze ze mozesz polezec, ja wstaje miedzy 6 a 7 i większość dnia jestem sama z 19 miesiecznym synkiem, to sie nie naodpoczywam specjalnie :p kregoslup boli, czasem brzuch i nogi w tylek wlaza. Tez mam za dwa tygodnie usg i sie doczekac nie moge :) jutro maz nas zawozi do moich rodzicow na wies na tydzien i bardzo licze ze tam troche wiecej odpoczne, bo bywaja dni ze mam ochote lezec i NIC nie robic, a nie moge...
 
reklama
S a w te nawet dupa by weszła ale noga nie wejdzie i są strasznie opiete. Biorę teraz innej firmy, ale L bo mierzylam od koleżanki M i są dobre ale jak wrzucę podkład to mogą mnie cisnąć. I jakościowo te baby ono są lepsze. Tamte jakieś takie liche.

Ja zamówiłam z SENI, wielorazowe, bo duże potrzebuje, i prawde mówiąc troche w udach opiete.
Ale trafiłam w Auchanie właśnie te babyono, tylko wielorazowe i taki sam rozmiar i są super.
Fajnie sie trzymaja i nie cisną nigdzie.
 
Do góry