reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tyle godzin !! Matko tosz to medal powinni dawać !
Chyba i Szalona miała też tak pod górkę przy pierwszym z tego co pamiętam.
Nie no kobieta to jednak potrafi.
Oj wydaje się, że na pewno ruch ma wpływ.
A jesteś teraz o wiele aktywniejsza.
Ja też np wydlużam sobie spacery. 3 długie spacery w ciągu dnia obowiązkowe.
Dwa w dzień po cieniu chodzę. Mam lasek blisko.
A po zachodzie słońca też wyruszam na dłuższy. Suma sumarum 2, 3 godzinki około. Zależy od samopoczucia. Dziennie. Na spokojnie. Bez szaleństw. Bo wiadomo w te pogodę to nie poszalejesz . Trzeba uważać.
Z pieskiem to fajnie. Miszka zadowolona.
W domu to tyle o ile co zrobię. Tak żeby był porządek w miarę i co zjeść.
A tak to leżę.

Ja mialam tez 30 godzin męki od odejścia wód a jeszcze 5 godzin wcześniej miałam skurcze co 10 min... wiec 35 h w sumie... rozwarcie tylko 1 cm i nie szlo. Wiec skończyło sie na cc i teraz już od razu na cc idę.
 
@pysia1986

Jak tam po usg w 3 trymestrze ??? Nic nie piszesz , alboooooo ja coś przeoczyłam w postach :eek:
Dzien dobry. Wczoraj było opóźnienie i zamiast o 18.45 weszliśmy 20.15. Jak wróciłam to szybka kąpiel i do łóżka.
Z dzidzią wszystko ok. Waga 30 + 0 wyszła 1.45 kg więc już kawał dziewczynki siedzi. Wszytko w normie przepływy, serduszko, już widać faldki na rękach i nóżkach [emoji7] z lożyskiem wszystko ok pomimo że się bałam bo miała kiepskie wyniki pappa. Mamy filmik i kilka zdjęć ale takie średnie bo mała akurat ma głowę wtulona do miesniaka i ten zasłania i ciężko zrobić dobre zdjęcie. ( miesniak się nie powiększa 7.2 cm na 4.5 cm i tak duży ale nic złego nie robi ). Nosek ma śliczny i buzie pyzata ciekawe czy jej tak zostanie. [emoji7]
Pani doktor uświadomiła mi że to mała wiercidupka bo tam gdzie brzuch pulsuje to dupka jest czyli po tatusiu;-). Rozmawiałam z nią trochę o porodzie bardzo miła kobieta i ona tak pół na pół jeśli naturalnie to muszę być pod mocną kontrolą ciekawe co mój prowadzący powie 31.07 mam wizytę.

Byłam wczoraj na pierwsze szkole rodzenia wiele sie nie dowiedziałam Pani po chorobie zrobiła w mega skrócie. Dziś kolejne zajęcia miejmy nadzieję że będzie lepiej. Chyba się wybiorę na jeszcze jedną mamy u nas dwie darmowe A czas mam więc chyba nic nie stracę teraz chodzę przy szpitalu w którym będę rodzić i to trochę takiemppd panie pielęgniarki/położne robione jest albo jestem przewrazliwiona.

Miłego dnia dziewczyny. Wszystkim Aniom najlepsze życzenia ps. Ja też świętuje [emoji6]
 
Kupiłam majtki z akuku rozmiar m na Gemini, no i za małe zdecydowanie. Muszę kupić inne. Rozmiarówka mocno zanizona.
 
reklama
Witam sie tak późno. Niestety mój syn stwierdI ze telefon mamie nie potrzebny i sie centralnie na niego zsiusial. Telefon umarł przez utonięcie. Mam kartę nanosim wiec zanim pozyczylam telefon... Zanim znalazlam adapter do zwyklej sim... I zanim dziecko położyłam spać dopiero mogłam sie za to zabrać. A taka maruda dzisiaj. Nie wiem czy zęby czy cos ale cierpliwosci nie mam w ciąży i jestem mega nerwowa.. Tak mi dzisiaj dawal popalić. Jestem wykończona aż płakać mi się chciało większość dnia z bezsilności. Jutro musi być lepiej bo inaczej w psychiatryku wyladuje

Oja! Ale zatonięcie mial!
 
Do góry