reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Aaaa...pępek mi wywala.
A już myślałam, że mnie to ominie :p
IMG_20180726_093804.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180726_093804.jpg
    IMG_20180726_093804.jpg
    55,8 KB · Wyświetleń: 353
reklama
Hmmm rzeczywiście 100 to nadal dużo.
Chyba, że Kazik siedziałby na 100 % do 40 tc i mogłabyś sobie na lajcie wcześniej się tam zjawić w terminie. Ale to nie jest chyba realne.
Ile się jedzie takie 100 km ?
Hmm a drugi poród to faktycznie szybciej wszystko idzie niż przy 1?
Nie przewidzisz.
Dlatego ja też np. Odpuszczam taki dom narodzin bo nie wiem, czy nie będę chciała ske dać pokroić za znieczulenie.
Jak żona ma skorcze to myślę że 100 km jedzie się 45 minut. Chyba że droga kręta to godzinę max.
 
Ostatnia edycja:
No ja bym sie bala jechac na sn. Mam nadzieje, ze bedzie ok. U mnie planowana cesarka bedzie. Wiec te 420 km sobie jakos dojade. A powrot z dzidzia postój i nocleg u tesciow w połowie drogi.
 
Aaaa...pępek mi wywala.
A już myślałam, że mnie to ominie :pZobacz załącznik 881561
Od czego to się robi? Też bym nie chciała mój póki Co siedzi jak siedział. Śmiać mi się chce jak zrobiłam kolczyk w peku jak miałam 17 lat to od tamtej pory mnie mama straszy że mi się rozejdzie jak będę w ciąży. Nic się nie dzieje poki co ale pewnie nie wlożę no chyba że tak schudne jak planuje to może jeszcze raz przebije [emoji38] im starsza tym glupsza [emoji23]
 
S a w te nawet dupa by weszła ale noga nie wejdzie i są strasznie opiete. Biorę teraz innej firmy, ale L bo mierzylam od koleżanki M i są dobre ale jak wrzucę podkład to mogą mnie cisnąć. I jakościowo te baby ono są lepsze. Tamte jakieś takie liche.


A jaki rozmiar nosisz na co dzień ? Bo ja tez mam M w koszyku z akuku
 

Załączniki

  • IMG_20180726_102206.jpg
    IMG_20180726_102206.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 87
Karowa ma idealną neonatologie. III stopień.
A czemu jak insulinę? Właśnie dlatego, że tam jest bardziej specjalistyczny sprzęt? Diagnoza ?

Karowa w remoncie jeśli chodzi o wcześniaki. Jestem na bieżąco bo chodzę tam na szkole rodzenia. :) oddział neonatologiczny dzieli sie miejscem z wcześniakami, wiec ile się da to transportuja do centrum zdrowia dziecka.
 
reklama
Aga czy ty pisalas o plamach na buzi? Mija mama dostała na buzi w 2 ciąży i niestety nie zeszly. Z czasem sie powiększają. Zima możesz robic kwasy na nie to może jak od poczatku zaczniesz to znikną. Moja mama niestety po 10 latach dopiero zaczęła i efekty takie seee. Mi wyskoczyly w pierwszej ciąży na plecach. Niestety na razie nie mogę nic z nimi zrobic. I mam nadzieje ze na plecach pozostaną i nie wyskoczą na twarzy. :/ najgorsi to są ludzie " o matko ty masz na twarzy takie plamy!" Mówią to tak jakby mija mama nie wiedziala...
 
Do góry