reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mamy przedszkolaków albo dziewczyny pracujące z dzieciakami czy polecacie może jakieś kapcie do przedszkola?
Wygodne, przewiewne, zdrowe dla stopy?
I czy na zajęcia sportowe dziecko ma miec jakieś inne buty?
Ps. Nie cierpimy sandałków typu aurelka itp.:)
Ja najbardziej lubie ren-but, maja wkladki skorzane. Przy czym ja kupuje dla dziecka z tega stopa, dla takiego z bardzo chuda moga byc zbyt luzne i np. rzepy powiewac. Odradzam Korneckiego, sa sztywne. Kupuje tez w CCC i Befado. Genralnie tak ze 2 pary w roku kapci przedszkolnych ida, bo sie latwo przecoeraja.
 
To jeszcze jest Omegamed? Syrop.
Znam. Wypilam jedna butle ;) Ja juz caly asortyment Gemini kupilam przez te kilka lat ;) Jest taki tran w syropie o smaku owocow lesnych, firma jakos brzmi chyba Galena i nazwa pokroju "tran
rodzinny", ale to ciągle jest kompromis miedzy zdrowymi kwasami a syfnymi dodatkami. Tak jakos do brania przez 365 dni w roku nie jestem przekonana.
 
Gratuluję bobaska, moj w tym samym dniu co u Ciebie, ważył 1489g więc bardzo podobnie, i gin powiedziała że to idealna waga.
Jeśli chodzi o cc na Kopernika to trzeba a zgłosić się na kwalifikacje do ambolutorium w 34 tc. I tam wszystko mierzą sprawdzą, badają i ustalają termin.

Mnie to ominie całe szczęście i ta kolejka w której trzeba tam siedzieć, bo zrobię to na wizycie prywatnej u mojej lekarki, ona pracuje na oddziale. Mamy ustalać właśnie w 34 tc.



Oooo to ciekawe , następna wizytę mam 31+4 tj 32 TC . A potem znowu za 2 tygodnie więc 33+4 tj 34 TC .

Ciekawe jak mój ginekolog to że mna ustali , bo też pracuje na oddziale w szpitalu.

Może też mi się uda w gabinecie prywatnie a nie w tych kolejach w szpitalu .

@Kocurek Ty to dosłownie wszystko wiesz hihihihi ;) :)
 
Hehe.... mój mąż by nie ogarnął takiego zadania. Zakup, upierz, uprasuj -no way!:p
Na szczęście mam dwie siostry rozgarnięte. Jedna pracuje w szpitalu w którym planuję CC. W razie gdyby coś mi brakowało to wiem, że w moment mi podrzuci.Dla mnie ich zachowanie nie na miejscu ale skoro młodzi i bezdzietni jeszcze to nie wiedzą, że takich odwiedzin się komuś nie funduje.
Ja się zawsze staram i dużo przygotowuję jak ma ktoś przyjechać ale szczerze to tego nie lubię...i nie przepadam szczególnie jeżeli są to znajomi K. którzy nigdy nawet na herbatę nie zaproszą a jak do nas wpadają to wymyślają a wody, soku innego nie macie? A chleb bezglutenowy może. A mleko bez laktozy. A skarpetki dla Ani bo nóżki zmarzły (Ania-lat 35!)
Ja niestety też się staram. Wyzywam i klne A i tak przy tych garach stoje. Oni aż tak problematyczni nie są jak Ci Wasi znajomi co przykład podałaś [emoji6] zjedzą bez marudzenia wszystko co podam. Spróbowali by jeszcze wybrzydzać...
 
Ready :)
P_20180725_124409.jpg
P_20180725_123800.jpg
 

Załączniki

  • P_20180725_124409.jpg
    P_20180725_124409.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 416
  • P_20180725_123800.jpg
    P_20180725_123800.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 392
Mi ginekolog mówiła, że to normalne, że pełen pęcherz, pełen żołądek lub ruchy dziecka mogą wywołać skurcze. W końcu to jest ucisk macicy.
To u mnie chyba ten pełen pęcherz działa najbardziej. Nieraz to się dowlec do łazienki nie mogę tylko idę zgięta jak inwalidka [emoji15] [emoji15]
 
reklama
Do mnie tesciowa w niedziele przyjezdza... na 4 dni.....
a za 3 tyg moja 30stka..wiec najazd rodzinny imprezka bedzie :) gotowanie na 9 osób
Ja mam plan rpbic dania co prawie same sie robią..... zamiast jakichs schabowych czy dewolajow, gdzie trzeba stac nad kazdym kotletem z osobna... to cala pieczen z szynki czy schabu wstawiam..... duuuzo mniej roboty... od razu pieczone ziemniaki do tego..zeby wszystko w piekarniku bylo... smacznie i bez stania w garach i smazenia i gotowania....
Zrobie pewnie blache tego ciasta pod chmurka z malinami co polecalyscie :)
A na swoje urodziny robie tort gruszkowy :)
A masa bedzie pomaranczowa i biszkopt czekoladowy... nie moge sie doczekać :)
No do mnie tylko na jeden dzień teście przyjeżdżają [emoji120] [emoji120] tylko jeszcze nie wiem czy sobota czy niedziela.
 
Do góry