reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mamy przedszkolaków albo dziewczyny pracujące z dzieciakami czy polecacie może jakieś kapcie do przedszkola?
Wygodne, przewiewne, zdrowe dla stopy?
I czy na zajęcia sportowe dziecko ma miec jakieś inne buty?
Ps. Nie cierpimy sandałków typu aurelka itp.:)
 
reklama
Hehe.... mój mąż by nie ogarnął takiego zadania. Zakup, upierz, uprasuj -no way!:p
Na szczęście mam dwie siostry rozgarnięte. Jedna pracuje w szpitalu w którym planuję CC. W razie gdyby coś mi brakowało to wiem, że w moment mi podrzuci.Dla mnie ich zachowanie nie na miejscu ale skoro młodzi i bezdzietni jeszcze to nie wiedzą, że takich odwiedzin się komuś nie funduje.
Ja się zawsze staram i dużo przygotowuję jak ma ktoś przyjechać ale szczerze to tego nie lubię...i nie przepadam szczególnie jeżeli są to znajomi K. którzy nigdy nawet na herbatę nie zaproszą a jak do nas wpadają to wymyślają a wody, soku innego nie macie? A chleb bezglutenowy może. A mleko bez laktozy. A skarpetki dla Ani bo nóżki zmarzły (Ania-lat 35!)

Oo matko.... no ja ostatnią wizyte znajomych tez przechorowalam w glowie...do tej pory ja zle wspominam..pisalam wam o niej...
... ale rodzinka ta najblizsza.rodzice ...brat.... to jakos co innego.... mama czy tesciowa...zawsze mi pomagaja...jestem wrecz odciazona... a ja lubie gotowac..i moge spokojnie wtedy bawic sie w kuchni...a dzieci z dziadkami sie bawią...

No ale znajomi...gdzie wszystko na mojej glowie bylo......i dzieci i jedzenie...i sprzatanie...i jeszcze ich psa i ich dziecka musialam pilnowac... zeby moje dzieci byly bezpieczne..( bo ich dziecko gryzlo..pies też... siersc w zmywarce mialam...... dziecko wyrywalo co chwila zabawki ~ zalilam sie wam tutaj o tym...).to nigdy więcej....
Najlepsze jest to ze my na swoje 30stki jeździmy... ja bylam u jednej i drugiej kolezanki.. ( mamy taka wspolna ekpie ze studiów) i teraz moje swieto sie zbliża....martwi mnie to...ehh
 
Mamy przedszkolaków albo dziewczyny pracujące z dzieciakami czy polecacie może jakieś kapcie do przedszkola?
Wygodne, przewiewne, zdrowe dla stopy?
I czy na zajęcia sportowe dziecko ma miec jakieś inne buty?
Ps. Nie cierpimy sandałków typu aurelka itp.:)

Jeśli zmienne buty są zabudowane, z gumowa podeszwa to wystarczy. Byleby nie były to sandałki, crocsy, klapki
 
Mamy przedszkolaków albo dziewczyny pracujące z dzieciakami czy polecacie może jakieś kapcie do przedszkola?
Wygodne, przewiewne, zdrowe dla stopy?
I czy na zajęcia sportowe dziecko ma miec jakieś inne buty?
Ps. Nie cierpimy sandałków typu aurelka itp.:)

Kochana befado / z otwartymi paluszkami. Sa super! Mialam jakies ze smyka czy hm to stopa sie pocila. Nie polecam! A te sa bardzo dobre.
 
Jak cudownie ! Nie ma słońca. Tylko 25 stopni i zapowiada się na deszcz!
Po 3 dniach tropików mega ulga !
Pewnie dlatego wzięło mnie na spanie ostatnio !
A jutro jedziemy do Starachowic i będę nad Lubianką siedziała.
 
Mamy przedszkolaków albo dziewczyny pracujące z dzieciakami czy polecacie może jakieś kapcie do przedszkola?
Wygodne, przewiewne, zdrowe dla stopy?
I czy na zajęcia sportowe dziecko ma miec jakieś inne buty?
Ps. Nie cierpimy sandałków typu aurelka itp.:)

Tak bafado! Zdecydowanie polecam. Z otwartymi paluszkami. Jak dla mnie nr 1. Mialam ze smyka czy hm i stopa sie pocila.
 
Dziewczyny macie może przebarwienia na buzi ?
Mi powyskakiwały. Mam placek na czole i na policzkach, na kościach znaczy i na nosie.
Starałam się nie być na słońcu i smarować kremem z filtrem ale chyba taka moja uroda.
Do doświadczonych Mam. Czy jak miałyscie przebarwienia to one po ciąży cudownie same znikały?
Nie to, że jestem tym załamana ale mam przebarwienia mocniejsze od niedawna.
:rofl:
 
reklama
Do góry