reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć Dziewczyny! Ja ostatnio mam dobre spanie !
I uwielbiam w wannie posiedzieć z pianką.
A co gdybym w wannie urodziła ? Hmmm myślę o tym bo tak mi w tej wannie dobrze.
Oczywiście w szpitalu pewnie nie będzie pianki :-p

Ja mam z 9-11 par wszystkiego 56 Ale takie większe te 56 a resztę 62 i dosłownie kilka 68. Myślę, że będę dokupowala na bieżąco. Poza tym będzie dostawał więc nie szaleje. I zaczęłam mu podkradać kremik.
Lubię ten zapach... echhhhh ;-p

:-) tak troszkę ..
 
reklama
Ja trzymam :) ale ostatnio sprzedałam niektóre ciuszki. Jednak mimo że to chłopięce ciężko mi się z nimi rozstać. Bo są śliczne i pamiętam jak młody w nich chodził. Zostawiam wszystkie grubsze rzeczy po młodym. Dresy, spodnie, bluzy, kombinezony, kurtki, niektóre małe buciki. A może mi się chłopczyca trafi co lubi Lego Ninjago i Avengers ;)
Ja mam takie pamiątkowe pudełko :) tam zostawiłam miniaturowego pajaca, parę skarpeteczek i czapeczkę na pamiątkę :) do tego opaske z rączki ze szpitala, potem pierwszy obciety kosmyk włosów itd :) Kazik też ma już swoje pudełko, poki co tylko ze zdjęciami usg :)
 
Właśnie ja tez wszędzie czytam ze lepiej 56 kupować Na każdym blogu mamusiowym, instagramie mamusiowym jak są pytania czy wpisy o wyprawkę. Tylko tu na forum jakaś dziwna tendencja do 62 panuje [emoji23]

Ja mam mniej więcej po równo tego i tego.
Chyba ze się jakiś olbrzym urodzi to 62 albo jak malutka rozmiarówka wychodzi. W sumie pepco ma takie dość małe te 62
Ja mam większość na 62 ale na 56 jeszcze mam zamiar kilka sztuk dokupić chociaż na te pierwsze 2 tygodnie.
 
Cześć :)

Wczoraj wieczorem miałam wizytę , 29+4 , Wiktorek warzy 1 445 g więc taka normalna waga ( wg mojego ginekologa jaki on duzyyyyyyyy mówi a Wy tu na forum piszecie o wyższych wagach wiec nie słucham tego za bardzo ;) )

Generalnie, wody, łożysko ok , szyjka stanęła w miejscu 2,5 cm , ale mieciutenka już bardzo i rozciągnięta , macica bardzo mówi że się powiększyła czy rozciągnęła nie chce przekręcić słowa . Synek ułożony od dawna główka do dołu , naciska na pęcherz i pcha się dol bardzo przez co mam klocie w pochwie , twardnienie brzuszka i skurcze się zaczynają .

Zwiększył dawkę luteiny do 2*1 , dalej asmag magnez 3*2 i przepisal Euthyrox 25 na tarczycę bo mam wynik 2,5 i chce obniżyć o max 2,0 . Mam też urosept 3*2 na drogi moczowe bo coś tam w wynika wyszło moczu nie hali . Nie dał nic jeszcze na te klocie w pochwie czekamy 2 tygodnie do wizyty i zadecyduje co dalej . Żadnego pessera nie proponował na szyjkę , ale zapytam za 2 tygodnie co on o tym myśli , ale to będzie 32 TC i pewnie już za późno na krążek ....

Zapytam też na nasrepnej wizycie jak to jest że skierowaniem na cesarkę ? Kiedy ją dostanę i kiedy się termin ustala ???

Aaaaaa tak w ogóle to dziś mam 3 USG genetyczne hihi tak się złożyło akurat wizyty dzień po dniu ( u innego ginekolog oczywiście z lepszym sprzętem ) .

Ciekawe czy wyjdą podobne parametry jak wczoraj hihi ;)

Miłego dnia i powodzenia na wizytach dziś ;)
Mój Wiktorek ważył 1490 w 30t0d a urodził się 2700, więc wcale nie dużo Twoje szczęście waży według mnie :)
 
Wiadomo wszystko zależy od dziecka. Moj urodził sie 2900, 51 cm i bardzo słabo przybierał na wadze (do tej pory ciągnie poniżej 10 centyla). Miałam jeden komplet noworodkowy 50 cm i był dobry. A 56 to on chyba 2 mc nosił bo tak jak mówię waga szła wolno. Także akurat u mnie sie długo przydało.
U nas było podobnie :) na te pierwsze 2 tygodnie to idealne były 50, a w 56 chodził chyba 2 miesiące. Teraz myślę że Gabrysia będzie większa, ale i tak kupię że 3 komplety na 50.
 
To po co się tyle męczyłas? Dorośli ludzie , raczki maja, z głodu by nie pomarli
Powiem Ci szczerze że mi się oczy po tej wizycie otworzyły. Po tym obiedzie jak Mi się słabo zrobiłam to już palcem nie ruszyłam. Powiedziałam wiecie gdzie lodówka i reszta. Oni młodsi od nas i bezdzietni jeszcze to chyba życia nie znają. Bardzo ich lubimy ale co za dużo to nawet krowa nie chce...
 
Ja mam takie pamiątkowe pudełko :) tam zostawiłam miniaturowego pajaca, parę skarpeteczek i czapeczkę na pamiątkę :) do tego opaske z rączki ze szpitala, potem pierwszy obciety kosmyk włosów itd :) Kazik też ma już swoje pudełko, poki co tylko ze zdjęciami usg :)
Takie też mam i jeszcze, pierwszy smoczek, odciski małej rączki i stopki :) i dodatkowo album w którym uwiecznione są wszystkie,,pierwsze razy z pierwszyego roku ,, np. Pierwsza marchewka, pierwsze święta, pierwszy raz na basenie. Teraz też zawsze robimy zdjęcia gdy coś pierwszy raz robimy ;) i do albumu lądują
 
reklama
Powiem Ci szczerze że mi się oczy po tej wizycie otworzyły. Po tym obiedzie jak Mi się słabo zrobiłam to już palcem nie ruszyłam. Powiedziałam wiecie gdzie lodówka i reszta. Oni młodsi od nas i bezdzietni jeszcze to chyba życia nie znają. Bardzo ich lubimy ale co za dużo to nawet krowa nie chce...

No i prawidłowo ! Skoro ktoś odwiedza Cię na dłużej kiedy jesteś w zaawansowanej ciąży to niech się liczy z tym ze usługiwać nie będziesz ! Należy Ci się teraz odpoczynek [emoji173]️

U mnie jak niemąż zaprasza kolegę np na weekend bo maja koncert albo coś to albo on gotuje albo zamawiamy jedzenie. Ale ja jestem ch***** Pani Domu, wiec nigdy bym nie sterczala nad garami [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry