reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Też takie wzięłam jak to się dobiera? Moje piersi są duuuuze;-)
Piersi piersiami Ale można mieć duże piersi a małe brodawki. Jeżli będzie dużo przestrzeni to bobas będzie musiał bardzo mocno ciągnący aby ciśnienie się zrobiło. Ja w pierwszej wybrałam s i były idealne. Brodawka jest na szerokość mojego palca małego u ręki. (opuszek palca) i s było ok.
I to ma być brodawka a nie brodawka z otoczka :)
 
Piersi piersiami Ale można mieć duże piersi a małe brodawki. Jeżli będzie dużo przestrzeni to bobas będzie musiał bardzo mocno ciągnący aby ciśnienie się zrobiło. Ja w pierwszej wybrałam s i były idealne. Brodawka jest na szerokość mojego palca małego u ręki. (tu przy kostce i rozpoczęciu paznokcia) i s było ok.

A to chodzi o sama ta brodawkę co STOI? [emoji23]
 
reklama
Dlatego ja planuje wychodzić rano i wracać o 10.30 do domu. Moja lekarka mówiła żeby nie siedzieć na upale bo znacząco podnosi się temperatura ciała i może odkleic się łożysko.

Dobrze ze Ci przeszło, ja dwa razy zaslablam w 4 miesiącu, teraz już lepiej ale na upały zamierzam leżeć pod wiatrakiem.


U nas już dzisiaj wielka pogodowa masakra.
Jest bardzo gorąco i duszno.
Dzisiaj byliśmy w zoo z z kuzynem i Jego dwulatkiem i później u bliskich znajomych
Z nimi na placu zabaw.
Ja cały dzień na powietrzu.
Zrobiło mi się w pewnym momencie duszno i czarno przed oczami.
Położyłam się na ławce na lewym boku i napiłam się wody. Na szczęście przeszło.
Teraz leżę w łóżku a zaraz zrobię sobie letnia kąpiel. .
Jutro leżę plackiem cały dzień!
Bo właśnie ma być gorąco jeszcze bardziej choć nie wiem czy jest to możliwe !!
Także uważaj na siebie.

Ten tydzień będzie dla nas mega trudny.
 
Do góry