reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mogę Ci polecić satyne bawelniana(albo bawelne satynowa) z lidla! Najlepsza pościel,jaką kiedykolwiek mialam(a mialam ich sporo). Pierze się genialnie,nie traci koloru i bardzo przyjemna w dotyku
A dostanę ją gdzieś przez neta? Do Lidla mam dość daleko i jest taki mały, że wątpię że tam dostanę
 
reklama
Ja mogę Ci polecić satyne bawelniana(albo bawelne satynowa) z lidla! Najlepsza pościel,jaką kiedykolwiek mialam(a mialam ich sporo). Pierze się genialnie,nie traci koloru i bardzo przyjemna w dotyku
Ja kiedys dostalam taka posciel i tez jestem bardzo zadowolona. Ale na zime kocham flanele :D nie znosze wchodzic zima do zimnego lozka, a pod flanelowa zawsze cieplutko :p
 
Może Cię wylogowalo? Ja właśnie też stracilam,a po ponownym zalogowaniu mam wszystko spowrotem..
Kurcze,coś mi zdjęcia nia wchodzą. Pokombinuję..
Właśnie ja to robiłam bez zalogowania dopiero po fakcie zalogowalam się i już 2 raz mi to nie grozi. Jak sie nie uda to trudno nie przejmuj się.
 
Dziewczyny zamówiłam w końcu kołdry i poduszki, uf. To teraz kolejne pytanie. Z czego komplety pościeli? Kora czy satyna odpada. Musi być grubo i milutko. Może któraś ma sprawdzonego sprzedawcę? Nie zależy mi na wzorach, nawet lepiej jak będą jedno - dwukolorowe
Jeżeli lubisz, mile w dotyku, dobre na zimę i lato to polecam z home&you, niektóre z nich są pakowane w reklamówki z tego samego materiału co poszewki i te są o tyle fajne ze prasować ich nie trzeba :) teraz przy wydanych 100 zł bon na 100 zł otrzymujesz
 
@pysia1986 nie chce mi wejśc zdjęcie za diabła,ale napiszę i podlinkuję Ci co wrzuciłam do koszyka:
1. Link do: Podkłady higieniczne, poporodowe BELLA MAMMA, 10 sztuk - Dla mamy i kobiety w ciąży
2. Link do: AKUKU, podkłady higieniczne jednorazowe, 60x90cm, od urodzenia, 5 sztuk - Higiena dzieci
3. Link do: Tantum Rosa, 10 saszetek - Bez recepty
4. Link do: Podpaski BELLA Nova, Maxi, 18 sztuk - Artykuły higieniczne
5. Link do: Podpaski BELLA Perfecta Ultra, Night, Extra Soft, 7 sztuk - Artykuły higieniczne
6. Link do: CLEANIC Kindii, Pure (dawniej Baby Sensitive), płatki kosmetyczne dla niemowląt, 60 sztuk - Higiena dzieci
7. Link do: Izotoniczny roztwór wielofunkcyjny 0,9% NaCl, Polfa Łódź, 30 ampułek po 5ml - Zdrowie dzieci
8. Link do: Majtki poporodowe, wielorazowe, siateczkowe, rozmiar 44-46, 2 sztuki - Dla mamy i kobiety w ciąży
9. Link do: Maść ochronna z witaminą A 800j.m./g, 25g - Bez recepty
10. Link do: Bepanthen Baby, maść ochronna, od urodzenia, 30g - Pielęgnacja dzieci
11. Link do: NIVEA Baby, krem na każdą pogodę, od urodzenia, 50ml - Pielęgnacja dzieci


Ten koszyk jest mega ubogi i jeszcze bardzo niedopracowany. Muszę jeszcze przemyśleć sprawę kapania i dorzucić( SrokaO poleca te z Rossmana,więc zastanawiam się czy by ich tam nie kupic. Zreszta chusteczki nawilżane też poleca rossmanowsie-te babydream). Tak samo pielęgnacji - maści i kremów
Szukam też sprawdzonego info o olejku migdałowym dla malucha.
Aspiratorek do nosa i termometr biorę z innych miejsc.

A gdyby ktoś chciał zestaw z TT w niewielkich pieniążkach:
Link do: Tommee Tippee Zestaw Startowy Do Karmienia Butelką 235732


Gdyby któraś mamusia dopisała coś konkretnego do tego wszystkiego,to było by super :)
Dziękuję [emoji9][emoji9][emoji9]
 
Jeżeli lubisz, mile w dotyku, dobre na zimę i lato to polecam z home&you, niektóre z nich są pakowane w reklamówki z tego samego materiału co poszewki i te są o tyle fajne ze prasować ich nie trzeba :) teraz przy wydanych 100 zł bon na 100 zł otrzymujesz
O tak...mialam przyjemność pod taką spać(nie posiadam takowej) i podobala mi się. Mnie regularna cena odstraszala,ale też słyszałam o takiej promocji,że przy zakupie jednej druga za pol ceny albo i gratis.
 
Jeżeli lubisz, mile w dotyku, dobre na zimę i lato to polecam z home&you, niektóre z nich są pakowane w reklamówki z tego samego materiału co poszewki i te są o tyle fajne ze prasować ich nie trzeba :) teraz przy wydanych 100 zł bon na 100 zł otrzymujesz
O patrz, a przez neta ta promocja też? Siądę do komputera to będę mogła dopiero posprawdzac, a właśnie kończę malować :)
 
reklama
Do góry