reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Zanioslam dzis l4 do pracy i mi sie niemilo zrobiło..na pytanie co z zaleglymi urlopami z 2016 sprzed 2 ciąży. Kolega w kadrach. odpowiedzial ze nie przepadną, pod nosem dodal ze bede mogla je wykorzystac jak skoncze sie reprodukowac.... ja na to slucham bo nie uslyszalam... a on a nic... komentarz nie na miejscu.....
Mysle ze chcial zebym uslyszala..a później niby sie wycofal... ehhhi tak tam wracac nie planuje... jpo kolejnym macierzynskim bede miala ponad 100dni urlopowych zaleglych
 
Ostatnia edycja:
Zanioslam dzis l4 do pracy i mi sie niemilo zrobiło..na pytanie co z zaleglymi urlopami z 2016 sprzed 2 ciąży. Kolega w kadrach. odpowiedzial ze nie przepadną, pod nosem dodal ze bede mogla je wykorzystac jak skoncze sie reprodukowac.... ja na to slucham bo nie uslyszalam... a on a nic... komentarz nie na miejscu.....
Mysle ze chcial zebym uslyszala..a później niby sie wycofal... ehhhi tak tam wracac nie planuje... jak wroce to bedw miala ponad 100dni urlopowych zaleglych

Ale prostak! Trzeba się trzymać z dala od takich ludzi. Ja już czuje adrenalinę na myśl o jutrzejszej wizycie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wszystko co E jest szkodliwe !
Na necie mozesz spradzic co od ktorego numeru co oznacza.. wiec spokojnie...
Nie zasKodzisz... tylko na prawde zero alkoholu i papierosow i innych uzywek..
( mam daalsza kolezanke.
Wiem ze popalala..i mala jest glucha) byc moze mialo to wplyw..
A do niezdrowych rzeczy sa fajne zdrowe zamienniki.. np chipsy... na suszone jablka... :)
Zwyklym normalnym jedzeniem..jak najmniej przetworzonym nie zaszkodzisz :)
Wiem ze nie wszystko co E jest szkodliwe ale akurat to co zjadlam bylo, tylko glupia po fakcie to ogarnelam [emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Badania prenatalne to każde badanie USG, które ma na celu wykluczenie wad dziecka. Każda z nas będzie miała 3 takie USG prenatalne. Te badania po 35rż są jeszcze bardziej poszerzone.

Gratuluję dziewczyny, jakie piękne dzisiaj wiadomości od Was :) aż lepiej się poczułam z tymi moimi mdłościami ;)
Nie zgodzę się :) ja nie chciałam badań prenatalnych w poprzedniej ciąży i nie robiłam. Więc nie każda musi mieć :)
Gratuluję serduszek dziewczyny :) ja dziś o 11.45 idę do lekarza mam świadomość że to wczesna ciąża i mogę nic nie zobaczyć no ale idę głównie z powodu tych plamien więc mam nadzieję że chociaż z tym się wyjaśni. Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego dnia
 
Hej dziewczyny :-)
Ja siedzę w przychodni na badaniach, i miałam ich sporo na NFZ.
Właśnie pani mi pobrała 5 ampułk krwi.
A po tym wipiłam glukozę i jeszcze dwa pobranian mnie czekają w ciągu 2 godzin.
Ja już muszę robić to obciążenie glukozą bo w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę.
Was też to nie ominie, a nie jest to fajnie.
Na szczęście jest Oki i nie mam mdłości.


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :-)
Ja siedzę w przychodni na badaniach, i miałam ich sporo na NFZ.
Właśnie pani mi pobrała 5 ampułk krwi.
A po tym wipiłam glukozę i jeszcze dwa pobranian mnie czekają w ciągu 2 godzin.
Ja już muszę robić to obciążenie glukozą bo w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę.
Was też to nie ominie, a nie jest to fajnie.
Na szczęście jest Oki i nie mam mdłości.


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętam tą glukozę z poprzedniej ciąży i już się boję, wtedy dosłownie rzygałam jak kot :D
Mnie cała noc brzuch bolał, jakby kolka. Cholerny ból, który poprzednim razem dopadł mnie gdzieś za połową ciąży, aż wylądowałam w szpitalu. Z suplementow mam brać magne b6, kwas foliowy i pregna plus.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dla mnie moze nie najlepszym, ale to byly przyjemne 2h w przychodni:) poplotkowalam z paniami pigułami i poszlam do domu. A smak glukozy zupelnie neutralny[emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry