reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny jak jest z zasiłkiem macierzyńskim jeśli jest się na umowie o prace na okres próbny 3 miesięczny?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak jest z zasiłkiem macierzyńskim jeśli jest się na umowie o prace na okres próbny 3 miesięczny?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

To chyba nie ma różnicy czy na próbny czy nie jeśli w momencie rozwiązania umowy ukończyłaś 12 tc przedłużają Ci ja do porodu.

Ale jeśli się mysle niech mnie któraś poprawi


 
Ja dziś wkurzylam się.
Pod koniec pracy poczułam straszny smród rozpuszczalnika. Otworzyłam okno bo było mi niedobrze [emoji17] i chyba mnie przewiało [emoji15]. Już czuję gardło i mam dreszcze. Wkurzyłam się na siebie, że nawet w tym stanie myślę o innych, a nie o sobie i dziecku. Mogłam po prostu wstać i wyjść i mieć w d....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez się denerwuje i ciagle nie wierze ze to się dzieje naprawdę - tylko kolejna porcja śledzi w occie mi przypomina ze coś jest na rzeczy[emoji846]jak to mówią- słodkie na dziewczynkę, kwaśne na chłopca?[emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe to u mnie tez na chlopca, ale jeszcze nie wierzę w ta ciaze. Uwierze jak zobacze [emoji3]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba nie ma różnicy czy na próbny czy nie jeśli w momencie rozwiązania umowy ukończyłaś 12 tc przedłużają Ci ja do porodu.

Ale jeśli się mysle niech mnie któraś poprawi


Dobrze piszesz. Bylaby tylko roznica gdyby ta umowa na okres probny byla na max 1 miesiąc. W tym przypadku sa to 3 miesiace wiec jest tak jak piszesz [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam parcie na sledzie w pierwszej ciazy i urodziala mi sie corka takze to nieprawda

Ja tez się denerwuje i ciagle nie wierze ze to się dzieje naprawdę - tylko kolejna porcja śledzi w occie mi przypomina ze coś jest na rzeczy[emoji846]jak to mówią- słodkie na dziewczynkę, kwaśne na chłopca?[emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli po 12 tygodniu idę i informuję, ze jestem w ciazy, a oni przedłużają mi ją do porodu. I przez ten czas mogę pracować do kiedy chcę, ew wziąć zwolnienie lekarskie. Tak?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To chyba nie ma różnicy czy na próbny czy nie jeśli w momencie rozwiązania umowy ukończyłaś 12 tc przedłużają Ci ja do porodu.

Ale jeśli się mysle niech mnie któraś poprawi


po 12 tc nie moża zwolnic..tylko musza przedluzyc, a nie jest też tak ze tyczy sie to osob ktore pracuja w firmie powyzej 3 msc??
 
reklama
po 12 tc nie moża zwolnic..tylko musza przedluzyc, a nie jest też tak ze tyczy sie to osob ktore pracuja w firmie powyzej 3 msc??

Kurde, tutaj tez proszę o odpowiedz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Do góry