reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej! Bylam dzis na usg. 6.1 widać i zarodek i bijące serducho. Z usg wyszlo, że jest nawet dzień do przodu 6.2 :). Na lewym jajniku mam dużą torbie 5×6 cm, to moze byc powodem kłucia z lewej strony. Powinna sie wchłonąć. Z powodu moich poprzednich poronień musze byc na zwolnieniu. Niespodziewałam sie ze to juz....i jest to problem bo wszyscy sie już dowiedzą, a może być przecież różnie...
Mam zlecone badania: morfologia, grupa krwi, glukoza, tsh, p.p. hcv, serologia kiły, p.p.hiv, p.p.różyczce, toksoplazmoza oraz o..b moczu. Chodzę do prywatnej przychodni w ktorej place co miesięczny abonament i badania wykonuje tam u nich ale w ramach nfz.
Zdjęcie usg wrzucę do kategorii zdjęć ;)
Trzymam za was kciuki!
 
reklama
Gratuluję serduszek i trzymam kciuki za najbliższe wizyty :)

Widzę dziewczyny ze piszecie o badaniach... Dziwi mnie trochę po co robić w kolejnej ciąży badanie na toxoplazmoze jeśli w pierwszej wyszło że ją przechodziłam... Tak samo różyczka... A co ciekawe moja koleżanka miała grupę krwi w drugiej ciąży też wyznaczana... No i po co, jak już miała zaświadczenie z pierwszej ciąży?
 
Gratuluję serduszek i trzymam kciuki za najbliższe wizyty :)

Widzę dziewczyny ze piszecie o badaniach... Dziwi mnie trochę po co robić w kolejnej ciąży badanie na toxoplazmoze jeśli w pierwszej wyszło że ją przechodziłam... Tak samo różyczka... A co ciekawe moja koleżanka miała grupę krwi w drugiej ciąży też wyznaczana... No i po co, jak już miała zaświadczenie z pierwszej ciąży?

Grupy krwi pisalysmu, ze sie nie powtarza..a jak ktoras nie przechodzila toxo lub rozyczki.. to też sie nie powtarza??
 
reklama
Do góry