reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Raczej musi jej sie w papierach zgadzać..i na nfz bedzie trzeba isc..jezeli nie chcesz placic za badania.. a prywatnie tez moze wypisac skierowanie.... ale wtedy sie placi...

Chyba ze cos na lewo da zachachmecic.. ale to nie wiem
Bo jutro idę do innej lekarki. U mnie to troche wyszlo "fartem", bo na jutrzejsza wizyte umawialam sie w styczniu nie majac pojecia ze uda sie zajsc w ciaze. I tez mam te lekarke z polecenie znajomej i potem tydzien pozniej kuzynka polecila mi inna lekarke- u ktorej juz chce prowadzic ciaze bo ona przyjmuje i prywtnie i na nfz i pracuje w szpitalu i ma doslownie 100% pozytywnych opinii. Ale zapomnialam odwolac wizyty u tej pierwszej i jak juz mialam to zrobic to wyszlo ze jestem w ciazy i stwierdzilam ze pojde sprawdzic czy cos w ogole bedzie juz widac :) A następna wizyta dopiero 14.03 ale juz u tej "docelowej" gin ze tak powiem ;) I wtedy sie z nia dogadam jak mam zrobic zeby chociaz za badania nie placic a na usg moge pozniej do niech chodzic prywatnie. Tym bardziej ze tam maja lepszy sprzet i takie usg jak genetczne i tak musialabym u niej robic prywatnie. A wizyta prywatna to koszt 200 zł a usg genetyczne to juz 300 zł ;/
 
ale jutro bedzie dzień..... :)

W koncu sie doczekamy.... :)
Ale powiem Wam ze bardziej stresujace było czekanie na testowanie...
Też tak uwazam ! :) Ja to juz nawet nie liczylam ile testow zużyłam w tym cyklu zanim zobaczyłam dwie kreski hahahah Tak mi bylo spieszno z wynikiem ze robilam o wiele za wczesnie ;p
 
Bo jutro idę do innej lekarki. U mnie to troche wyszlo "fartem", bo na jutrzejsza wizyte umawialam sie w styczniu nie majac pojecia ze uda sie zajsc w ciaze. I tez mam te lekarke z polecenie znajomej i potem tydzien pozniej kuzynka polecila mi inna lekarke- u ktorej juz chce prowadzic ciaze bo ona przyjmuje i prywtnie i na nfz i pracuje w szpitalu i ma doslownie 100% pozytywnych opinii. Ale zapomnialam odwolac wizyty u tej pierwszej i jak juz mialam to zrobic to wyszlo ze jestem w ciazy i stwierdzilam ze pojde sprawdzic czy cos w ogole bedzie juz widac :) A następna wizyta dopiero 14.03 ale juz u tej "docelowej" gin ze tak powiem ;) I wtedy sie z nia dogadam jak mam zrobic zeby chociaz za badania nie placic a na usg moge pozniej do niech chodzic prywatnie. Tym bardziej ze tam maja lepszy sprzet i takie usg jak genetczne i tak musialabym u niej robic prywatnie. A wizyta prywatna to koszt 200 zł a usg genetyczne to juz 300 zł ;/
Pewnie. Niech Ci jak najwiecej badan zleci... bedziesz miala juz troche Zrobionych
 
Dziewczyny, jak idzieci na nfz..to na skierowaniu ile max badan dostajecie na jednej wizycie ... ??
Bo na start to jest ogolnie duzo do zrobienia...i czy na raty na kazdej wizycie dostajecie po trochu skierowania..czy moze z 10 badan na raz??
 
Dziewczyny, jak idzieci na nfz..to na skierowaniu ile max badan dostajecie na jednej wizycie ... ??
Bo na start to jest ogolnie duzo do zrobienia...i czy na raty na kazdej wizycie dostajecie po trochu skierowania..czy moze z 10 badan na raz??

10 badań ? Co ty za badania dostajesz ?



 
reklama
Ja byłam prywatnie i tez dużo dostałam
1519117198-0e0a9ee82eac7ef9-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Do góry