reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny mam dziś wizytę serduszkową, stres jakiego jeszcze nie miałam!

Trzymam kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
reklama
Czesc dziewczyny termin na 26/10 o ile wszystko dobrze pójdzie. Ostatnia miesiaczka 20go stycznia, w lutym powinna byc 15go ale dalej nic, testy robilam 16,17 i 18 blaaade kreski ale są
Lekarz dzis stwierdzil ze to bardzo wczesna ciaza, kazal wrocic za 2 tygodnie, robil test z moczu w gabinecie, stwierdzil ze negatywny a kreska pojawila sie doslownie 3 minuty po wyjsciu z gabinetu, nawet zdjecie zrobilam teraz musze czekac 2 tygodnie, mieszkam w irlandii i tu niestety testow z krwii nie robia, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
Powodzenia...kreska bědzie z dnia na dzień co raz ciemniejsza. Trzymam kciuki.
Nie rozumiem dlaczego u "was" nie można bety zrobić...to nie fair.
A inne badania typu morfologia, cukier czy np na obecność pasożytów możecie sami wykonywać?



Wizyta 19.03.18->czekamy
 
Ja jem od 3 dni żurek. Jak zrobiłam to 2 litry bo wiedziałam że szybko mi się nie przeje. A na śniadanie kanapka z koncentratem. I tak jak w poprzedniej ciąży mięso na talerzu nie zjem, będę mielic w buzi ale nie umiem połknąc. I wczoraj sobie pepsi kupiłam bo niczym się napić nie mogłam.
 
Powodzenia. Kto jak ktovalw my rozumiemy Twój stres [emoji14]
O której wizyta?
Będzie dobrze.


Wizyta 19.03.18->czekamy
Lekarz przyjmuje od 10, ale już przyjechałam się ustawić w kolejce. Niestety 4 osoby przede mną. Poczekam pewnie do 12. Kolejna wizyta już chyba prywatnie bo to ogromna strata czasu tak siedzieć i czekać.
 
Na kiedy macie następna wizytę? Mi powiedziała, ze mam przyjść za 3 tyg z wynikami badań. Zastanawiam się czy nie zacząć chodzić z nfz. Jaki jest okres oczekiwania na wizytę z nfz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Na kiedy macie następna wizytę? Mi powiedziała, ze mam przyjść za 3 tyg z wynikami badań. Zastanawiam się czy nie zacząć chodzić z nfz. Jaki jest okres oczekiwania na wizytę z nfz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U mnie tydzień. Ale pewnie w każdej przychodni inaczej :)


 
Do góry