reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry Dziewczyny [emoji4]
Oprócz tego że nie chciało mi się wstać to czuję się super.

Szalona ja nawet nie wiem już teraz na co dokładnie były te badania. Na pewno morfologia, glukoza, mocz. Ampułek na krew pobrali 3. Kilka rzeczy było zaznaczonych. Ale myślę że na NFZ jest mniej tych badań. Moja koleżanka chodziła prywatnie to miała ich zatrzęsienie. O wielu nawet nie słyszałam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O kurde, tym bardziej decyduje się na nfz. Jak wyglada zapisywanie się na wizytę z nfz? Można zadzwonić do którejś z przychodni i spytać o termin czy trzeba przyjść osobiście?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Wszystko jedno, zaznacz ze w ciazy jestes zeby nie dali Ci terminu za pół roku... :)
 
Ja mam skierowanie na 11 badań ale tak "mało" dlatego że przeciwciała cytomegalii mam wysokie.

A tak to standardowo: mocz, mofologia+płytki+rozmaz, różyczka IgG, Toxo IgG i IgM, glukoza na czczo, HCV przeciwciała, czystość pochwy, Hiv I i II, kiła, no i TSH bo mam niedoczynność tarczycy. Do tego powinna dojść cytologia ale mam aktualną. No i nie muszę już grupy krwi robić bo miałam już trzy razy robioną :) No i na szczęście to wszstko mieści się w pakiecie medycznym więc za badania będzie 0zł.
 
U mnie zmiana planów- udało mi się złapać mojego giną na lux med(150zl za prywatna wizytę+badania w kieszeni). Uff


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Prosze oto lista badan ktora robilam w 1 ciąży.... i paragon !! 261,60 zl ... a naleza mi sie te badania na nfz.. tylko że na jednej wizycie hurtem nie wypisza.... a prywatnie lekarz..taka liste da.. 14 badan..

Dlatego ja się zapisałam tez na NFZ do lekarki do której chodziłam w poprzedniej ciązy. Wtedy dała mi skierowanie na pełne badania bez problemu i i opieka była ok. Tylko ona nie pracuje w szpitalu w którym będę rodzić ale przynajmniej zapisać się można z miejsca prawie bo codziennie tam przyjmuje.
Trudno będę miała dwie karty ciąży. Pierdzielę nie będę kasy wyrzucać jak mi się te badania należą :angry:
 
reklama
Ja mam skierowanie na 11 badań ale tak "mało" dlatego że przeciwciała cytomegalii mam wysokie.

A tak to standardowo: mocz, mofologia+płytki+rozmaz, różyczka IgG, Toxo IgG i IgM, glukoza na czczo, HCV przeciwciała, czystość pochwy, Hiv I i II, kiła, no i TSH bo mam niedoczynność tarczycy. Do tego powinna dojść cytologia ale mam aktualną. No i nie muszę już grupy krwi robić bo miałam już trzy razy robioną :) No i na szczęście to wszstko mieści się w pakiecie medycznym więc za badania będzie 0zł.

A jeśli ja miałam robiona grupę krwi w szpitalu rok temu i mam ten świstek to tez nie będę musiała robić ? Jak myślisz ?

I co to jest to badanie na czystość pochwy ? Pierwsze słyszę


 
Do góry