reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dziewczyny co myślicie? to wyniki siostry, stawiam że są wątpliwe...
 

Załączniki

  • pyt.png
    pyt.png
    45,1 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Widziałam tego Philipsa, slyszalam że świetny jest ten z Lovi. Podchodzą pod 300zl, ja koniecznie chce elektryczny na ręczny mogę nie mieć siły i nerwów.
Zdecydowanie nie polecam recznego, mozna sie zarobic :D ja mam z lovi elektryczny i byłam zadowolona.
 
Dziewczyny,
Czy któraś z Was ma ochotę sprawić troszkę radości synkowi mojej koleżanki? Będzie miał w sierpniu operacje (ma urostomie) a zaraz po niej ma piąte urodziny.
Marzy mu się dostać dużo kartek urodzinowych bo przez chorobę nie ma zbyt wielu kolegów.
Jeśli któraś z Was będzie chętna wrzucę posta mamy Sebusia.

Czemu nie oczywiście że tak
 
Dziewczyny,
Czy któraś z Was ma ochotę sprawić troszkę radości synkowi mojej koleżanki? Będzie miał w sierpniu operacje (ma urostomie) a zaraz po niej ma piąte urodziny.
Marzy mu się dostać dużo kartek urodzinowych bo przez chorobę nie ma zbyt wielu kolegów.
Jeśli któraś z Was będzie chętna wrzucę posta mamy Sebusia.
Jasne, wrzucaj :)
 
reklama
Dziewczyny,
Czy któraś z Was ma ochotę sprawić troszkę radości synkowi mojej koleżanki? Będzie miał w sierpniu operacje (ma urostomie) a zaraz po niej ma piąte urodziny.
Marzy mu się dostać dużo kartek urodzinowych bo przez chorobę nie ma zbyt wielu kolegów.
Jeśli któraś z Was będzie chętna wrzucę posta mamy Sebusia.
Ja z chęcią wyśle. Niech mały ma trochę radości [emoji2]
 
Do góry