reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie musi być tak samo. Mój syn od początku był bardzo opiekuńczy względem brata (a kuzynostwa niekoniecznie :D) nigdy mu nic nie zrobił, co więcej próbuje go podnieść jak się przewroci czy uważa co synek bierze do buzi. Odpukać zazdrości też nigdy nie było. No i wciąż się pyta kiedy siostrę ze szpitala mu przywieziemy bo on chce już (jak jade do lekarza i czasami zostanie u mojej mamy to sie pyta czy wroce z dzidzia ) :D
Nie wiem może to kwestia tego ze uswiadamialismy go cała poprzednia ciążę ze będzie starszym bratem i powinien się mlodszyn opiekować? A może po prostu taki charakter (chociaż tak jak mowilam, do kuzynostwa czy kolegow nie miał takiego nastawienia, i też się martwilismy jak to bedzie)
Dzieki! Dajesz nadzieje! Moj tez mowi, ze Leosia nie bedzie bil, bo to jego brat i bedzie dbal o niego... Przytula brzuch, pyta koedy urosnie tyle, ze bedzie mogl wyjsc itd... no i bardzo czesto mowiac mi, ze mnie kocha to dodaje, ze Leosia tez :) No pozostaje mi miec nadzieje, ze to nie puste slowa [emoji85]
 
reklama
Wiem o tym. Ale jak od czasu do czasu sie zje.wątróbkę to chyba nic sie nie stanie, czy pasztet wlasnie. Miesiac temu zajadalam sie kaszanka z grilla w ktorej było az przesadnie wątróbki...
Ja też uwielbiam wątróbkę, pasztet i kaszankę. Wątróbkę jadłam w ciąży dwa razy. Jeszcze ze dwa pewnie zjem. Ma też dużo żelaza. Witamina A też jest w ciąży potrzebna tylko żeby nie przesadzić. Ja patrzę na skład soków bo owocowe A zwłaszcza multiwitaminowe potrafią jej mieć dużo. Dlatego jak zjem coś wątrobianego to parze żeby nic już witaminy A nie miało.
 
Ja jeszcze z lozka nie wstalam....
Ale jade zaraz na zakupy.. ,mlody ma drzemke..to sie mąż nie przeciąży.... nie mam na nic ochoty... sniadania jeszcze nie zjadlam :/
Licze że w sklepie mnie natchnie....

Musze sie ogarnac bo o 13 maz do pracy pójdzie i bedzie trzeba wejsc na wyskie obroty :)
 
Ja jeszcze z lozka nie wstalam....
Ale jade zaraz na zakupy.. ,mlody ma drzemke..to sie mąż nie przeciąży.... nie mam na nic ochoty... sniadania jeszcze nie zjadlam :/
Licze że w sklepie mnie natchnie....

Musze sie ogarnac bo o 13 maz do pracy pójdzie i bedzie trzeba wejsc na wyskie obroty :)
Ja dziś do 8:30 się wylezalam :D mąż do pracy miał na 10:00, Młodego rano ogarnął (no i w nocy jego pobudki też standardowo), kawe zrobil, plecy wymasowal wiec narzekac nie mogę :D juz się doczekać nie mogę piątku, mąż za tydzien urlop ma [emoji173] planujemy dokończyć w końcu remont łazienki na piętrze :D
 
reklama
0-12

Bardzo dobrze sobie radzi Ale on przesypia noce od początku i od 2 miesięcy dużo mniej się ćwierci, trochę nadal ale nie ma tak ze spada z łóżka :) taka dumna jestem, ślicznie w tym łóżku wygląda 70x140 :)
Miesięcy Jesień Dziecko Śpiwór Koperta Dla Noworodków Przewijać Dziecko Koc Wrap Słodkie Śpiwory Zimowe Stałe Pościel dla dzieci
Link do: 0 12 Months Autumn Baby Sleeping Bag Envelope For Newborn Baby Winter Swaddle Blanket Wrap Cute Sleeping Bags Solid Baby Bedding-in Sleepsacks from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
A taki do wózka. Ten w roślinki
Dziecko śpiwór trznadel wiatroszczelna Wózka Dziecięcego 0-36 M nóżki 100% Oryginalny Elodie Szczegóły wózek wózek dla dziecka koc
Link do: Baby sleeping bag windproof Baby Stroller bunting 0 36M baby stroller footmuff 100% Original Elodie Details stroller blanket-in Sleepsacks from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
Fajnie wygladaja te spiworki. Wczoraj ogladalam pare rzeczy na alli, ale potem czytalam, ze pare osob pisalo o kiepskiej jakosci tych rzeczy, tzn zeby nie kupowac tekstyliow i rzeczy ktore dziecko wklada do buzi, bo te materialy nie maja potrzebnych atestow, nie sa przygotowane do uzytku przez niemowlaki, sa nasaczone chemia i moga uczulac. Macie mamy jakies doswiadczenia z tekstyliami stamtad? Nie wiem co o tym myslec. Chcialam kupic duze otulacze muslinowe, no ale troche strach, nigdy nic tam nie bralam.
 
Do góry