reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny... mam dziś kryzys. 28 tydz ciazy. Przytylam 9 kg. I wiecie co... nie mogę na siebie patrzec. Tylek i uda mi urosły, celluit mam paskudny. Ja wiem,ze najważniejsze, żeby maluszek był zdrowy,ze reszta jest mało istotna... ale jakoś mnie to dziś strasznie przytłacza :(
też tak się czuje od paru dni opuchnięta ciężka jak słoń obecnie 28 tydzień a co będzie później[emoji6] tłumaczę sobie że dla dzidzi wszystko wytrzymam
 
reklama
Jejku ty to masz raj z tym usypianiem wieczornym. Mój 3,5 latek walnął sobie drzemkę 16.30-18.30 także długi, wspólny wieczór przed nami :/
Mij 3.5 latek ...od 2 lat nie spi w dzien... wyjatki sa raz na 2~3 miesiace..... .ale wtedy jednorazowo do 21 max jest
Ale zgadza sie mam raj :)
No i jednego i drugiego syna udalo mi sie tak nauczyc...." noc jeest od spania"... ale sa wieczory ze nie padaja i o np. 19.30 starszak przychodzi, ze sie chce przytulac.... wiec zdarza mi sie isc do niego do łóżka..ale i tak przed 20 zasnie... bo bawimy sie w kto dluzej " zamykamy oczka" kto dluzej wytrzyma.. tak wiec czasem czulosci potrzebuje, ale maja mnie tyle za dnia ze zazwyczaj codziennie to sami zasypiaja...

Najgorzej beda miec mamy gdzie jedno bedzie szybko zasypiac i wczesnie wstawac...a drugie bedzie pozno zasypiac i pozno wstawac.... bo mama bedzie musiala byc na pelnych obrotach.... mam nadzieje ze 3 bedzie ladnie współpracować jak ta dwojka co mam :)
 
Ostatnia edycja:
Szpital może wystawić albo ginekolog. Może też zwykły internista ale musi mieć papier że odbył się poród, na którym będzie ten sam adres co osoby która jest na l4.

My l4, 6 dni urlopu, 2 dni okoliczniowe i 2 na zdrowe dziecko. Razem 4 tygodnie :happy::happy:


Ooo dzięki za przypomnienie o tych dodatkowych drzwiach ;)

Hmm o co chodzi z tym adresem ? A jak ja i mąż mamy różne adresy zameldowania ? Hmmm

A ten papier to skąd i jaki? Szpital daje czy trzeba się upomnieć ?
 
Jasne ze najważniejsze ze zdrowa :D ja nie martwię się ze wzgledu na moje oczekiwania wobec dziecka bo dla mnie (jak i każdej mamy pewnie) moje dzieci sa piękne :) raczej chodziło mi o to ze miałam duże kompleksy dotyczące moich rzęs jak byłam nastolatką, i o ile chłopak na takie rzeczy nie zwraca uwagi to dziewczynka już raczej tak :D nie chciałabym żeby moja córka miała podobne "problemy" [emoji5] z drugiej strony miałam do czynienia tylko z synami, martwie się caly czas jak to będzie z córką, wiec może moje obawy są na wyrost [emoji14]
Jak będzie miała krótkie to sobie sztuczne doczepi [emoji6]
 
Ooo dzięki za przypomnienie o tych dodatkowych drzwiach ;)

Hmm o co chodzi z tym adresem ? A jak ja i mąż mamy różne adresy zameldowania ? Hmmm

A ten papier to skąd i jaki? Szpital daje czy trzeba się upomnieć ?

My tez mamy rozne.
adres musi byc ten gdzie Ty bedziesz po cc..i gdzie maz bedzie sie Toba zajmowa...

Szpital daje... na porannym obchodzie w dniu wypisu pytaja..czy cos potrzeba.. albo wprost pytaja czy l4 potrzebne..
 
reklama
My tez mamy rozne.
adres musi byc ten gdzie Ty bedziesz po cc..i gdzie maz bedzie sie Toba zajmowa...

Szpital daje... na porannym obchodzie w dniu wypisu pytaja..czy cos potrzeba.. albo wprost pytaja czy l4 potrzebne..


O 1 pytanie mi się nasuwa , wychodząc ze szpitala ja mamusia kobieta po porodzie , to dostaje jeszcze L4 czy już od dnia wyjścia ze szpitala jestem na macierzyńskim ?
 
Do góry