reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj 28+2 i 9kg do przodu :-( tylko mi jakoś wszystko poszło w brzuch, reszta cały czas jakby bez większych zmian. Tylko chude rączki i nóżki odchodzące od piłki. Wyglądam jak najedzony patyczak.

Kupiłam ubranka ponad 200 sztuk, powinny starczyć na pół roku. Świetna jakość i nie zniszone. 300zl kosztowały, jestem bardzo zadowolona. Resztę kupię po 3 genetycznym :happy:
 

Załączniki

  • IMG_20180708_174602.jpg
    IMG_20180708_174602.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 95
Tak, właśnie zamieszam. Mąż bierze 2 tyg l4 na mnie a później tydzień urlopu. Będzie musiał pomagać, bo nie będę po Cc podskakiwac po całym mieszkaniu, więc się przyzwyczai. :rolleyes:

Psyt...
Moja rada jezeli moge to angażować...wlasnie OD samego poczatku od pierwszych tygodni.... bo inaczej sie przywyczai tatus .....ze mama sama ogarnia przy malym wszystko sama ....i ciezko to potem cofnąć... np kąpiel.... i pieluchy... a jak na MM to i mleko niech umie szykowac... zawsze do snu etc... niech trzyma na odbicie... jest co robic i przy takim okruszku :)
 
"niezbyt mądre" ~Kocurek jak zwykle naklikal :) hehe

Ja Was nadrobilam....
Maż słyszę, że polożyl o te 30 min wczesniej dzieci spać..chyba sie zmeczył : P
kolacja byla..kapiel byla...ale zębów nie umyly.... ..nie pomyslal zeby ich przetrzymac bo wczesniej bedzie musial wstac... [emoji14]
Sam jutro zobaczy konsekwencje... czlowiek cale zycie sie uczy... ja sie nie wtrącam :p
Jejku ty to masz raj z tym usypianiem wieczornym. Mój 3,5 latek walnął sobie drzemkę 16.30-18.30 także długi, wspólny wieczór przed nami :/
 
Mój mąż za mnie pół roku macierzynskiego będzie brał więc będzie ogarniał haha [emoji3]
Też jest z tych co jak palcem nie pokażesz to nie zrobi, o większość rzeczy się muszę prosić ale jak już długo marudze to w końcu zrobi...
 
Dziewczyny... mam dziś kryzys. 28 tydz ciazy. Przytylam 9 kg. I wiecie co... nie mogę na siebie patrzec. Tylek i uda mi urosły, celluit mam paskudny. Ja wiem,ze najważniejsze, żeby maluszek był zdrowy,ze reszta jest mało istotna... ale jakoś mnie to dziś strasznie przytłacza :(


Ja 27/28 TC plus + 10,5 kg już też wyglądam jak słoń już ... Aleeeeee zdrowie synka najważniejsze :) potem to zrzucimy zobaczysz :)
 
Tak, właśnie zamieszam. Mąż bierze 2 tyg l4 na mnie a później tydzień urlopu. Będzie musiał pomagać, bo nie będę po Cc podskakiwac po całym mieszkaniu, więc się przyzwyczai. :rolleyes:


U mnie też mąz trzyma urlop na jesień .

Też planujemy L4 na mnie 2 tyg opieki po cesarce + urlop ale 2 tygodnie tak żeby miesiąc ten pierwszy mi pomógł ...

A właśnie kto daje L4 opieki na kobietę matkę po cesarce? Ginekolog prowadzacy ? Czy że szpitala ? Czy od rodzinnego ? Wie ktoś ? Hmmmm
 
Ja dzisiaj 28+2 i 9kg do przodu :-( tylko mi jakoś wszystko poszło w brzuch, reszta cały czas jakby bez większych zmian. Tylko chude rączki i nóżki odchodzące od piłki. Wyglądam jak najedzony patyczak.

Kupiłam ubranka ponad 200 sztuk, powinny starczyć na pół roku. Świetna jakość i nie zniszone. 300zl kosztowały, jestem bardzo zadowolona. Resztę kupię po 3 genetycznym :happy:

Moje 11 kg jest tez tylko w brzuchu ale i cycach... maż szczesliwy :)
 
Ostatnia edycja:
U mnie też mąz trzyma urlop na jesień .

Też planujemy L4 na mnie 2 tyg opieki po cesarce + urlop ale 2 tygodnie tak żeby miesiąc ten pierwszy mi pomógł ...

A właśnie kto daje L4 opieki na kobietę matkę po cesarce? Ginekolog prowadzacy ? Czy że szpitala ? Czy od rodzinnego ? Wie ktoś ? Hmmmm
Szpital.... ja dostawalam razem z dokumentami z wypisem etc
 
reklama
Szpital może wystawić albo ginekolog. Może też zwykły internista ale musi mieć papier że odbył się poród, na którym będzie ten sam adres co osoby która jest na l4.

My l4, 6 dni urlopu, 2 dni okoliczniowe i 2 na zdrowe dziecko. Razem 4 tygodnie :happy::happy:

U mnie też mąz trzyma urlop na jesień .

Też planujemy L4 na mnie 2 tyg opieki po cesarce + urlop ale 2 tygodnie tak żeby miesiąc ten pierwszy mi pomógł ...

A właśnie kto daje L4 opieki na kobietę matkę po cesarce? Ginekolog prowadzacy ? Czy że szpitala ? Czy od rodzinnego ? Wie ktoś ? Hmmmm
 
Do góry