reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja co prawda nie mam mdłości, ale rano miałam taki atak gorąca,zrobiło mi się słabo i kręciło w głowie:(
A tak poza tym czytałam właśnie artykuł, że poranne mdłości świadczą o tym, że będzie dziewczynka, a ich brak to chłopczyk [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Eee sciema jakas. Ja w pierwszej ciazy wymiotowalam i chłopak, w drugiej mega mdlosci i dziewczynka :)
 
Ja chyba się przeziębiłam chociaż nie wiem gdzie. Mam zatkany nos i katar ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 

Stonkabiedronka, za wcześnie może być. W ciąży z córką pozytywny test wyszedł 14 dni po owulacji i to był cień cienia totalny. Teraz też miałam mnóstwo testów z allegro po 1,00zł więc robiłam od 9dpo (teoretycznie bo nie mam pojęcia kiedy miałam owulację ale wydaje mi się że 12 dnia) i co, nic, 13 dni po owulacji przestałam robić bo zobaczyłam różowo-brązowy śluz czyli zapowiedź okresu. No ale przez dwa dni okres się nie pojawił, więc spóbowałam jeszcze raz 15dpo i nagle- cień cienia tak blady że mąż powiedział że mam spadać ;) I że nic nie widzi. Musiało mi się w tym cyklu przesunąć wszystko- i pierwszy raz w życiu (a to już w sumie 5 ciąża) spotkało mnie najwyraźniej to, co nazywają plamieniem iplantacyjnym ;)
Organizm to nie komputer, czekaj cierpliwie, trzymam kciuki :)
 
Nie orawda z corka ani razu nie zwymiotowalam mdlosci tez nie maialam czyli sie nie sprawdzilo:-)

Ja co prawda nie mam mdłości, ale rano miałam taki atak gorąca,zrobiło mi się słabo i kręciło w głowie:(
A tak poza tym czytałam właśnie artykuł, że poranne mdłości świadczą o tym, że będzie dziewczynka, a ich brak to chłopczyk [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie orawda z corka ani razu nie zwymiotowalam mdlosci tez nie maialam czyli sie nie sprawdzilo:-)
Pewnie że się nie sprawdza, ja z pierwszą super się czułam, wpieprzałam słodycze i tony czekolady, z drugą trochę mnie mdliło, w diecie śledzie i kiełbasa zapijane hektolitrami pepsi za każdym razem jest inaczej. W pierwszej ciąży wyglądałam strasznie, w drugiej jak z okładki vouga.
 
Ja wyglądam i czuję się "bylejak"
Poza tym wku#** mnie dosłownie wszystko!
Niech to minie błagam...
Jutro wizyta o g.15 - nie mogę się doczekać :) :)


Wizyta 19.02.18->czekamy

Mnie za to ciagle coś wyskakuje na twarzy już dawno nie miałam tego problemu.
Dodatkowo czuje się jakbym miala grypę.



 
reklama
Mnie za to ciagle coś wyskakuje na twarzy już dawno nie miałam tego problemu.
Dodatkowo czuje się jakbym miala grypę.



Ja jestem cała w pryszczach :( Wszędzie, twarz, dekolt, plecy :( Pocieszam się że to od wysokiego progesteronu :p
Mamisia83, ja też mam jutro wizytę, o 16:20. Kurczę u ciebie to już wszystko będzie pięknie widać a ja idę trochę wcześnie ale chcę chociaż wiedzieć czy mogę zacząć się cieszyć czy znów coś nie tak...
 
Do góry