reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Oo
Z osla to ja nie jadlam salami....
W labie krotko pracowalam..wtedy chemicznym..a nie ze spozywka zwiazanym...a zarzadzalam zakladem miesnym i wspolpracowalam z labami i wtedy sie cyrkow naogladalam... kielbachy tez robiliśmy..i codziennie próby do badan... badania wody pitnej.. badanie stolow, noży... wymazy z maszyn... z rak pracowników... brrrr
Polecam. Jednak cena jest straszna. Kupiłam taki mały kawałek, 100 gram (taka mini rolada) i chyba z 15 euro za to zapłaciłam. Ale warto było, zwłaszcza że T nie przepada za salami innym niż w pizzy to wszystko dla mnie. Kupiłam też taki duży blok wieprzowej za dyche ale tonie to samo. Ta duża jest odrobinę lepsza od tych dostępnych w Polsce w marketach.
 
Jest północ... ktos jeszcze nie spi?
Ja was nadrobiłam i zmykam spać.
W pracy do 20. Po pracy na pizzę z koleżankami poszłyśmy bo dzisiaj mój ostatni dzień w pracy-idę na l4. Wróciłam po 22 to młody jeszcze nie spał :/ Padam bo o świcie jadę z nim na kontrolę wyciętego migdała.
Spokojnej nocki dziewczyny :)
 
Dzień dobry, ja już nie śpię.
Jest gorąco i jestem głodna.
Zaraz wstaje i jadę po ciuszki dla dziecka, pierwsze rzeczy :happy2:Kupiłam wielką pake 120 sztuk na olx. W rozmiarach 56-74. Resztę rzeczy kupię po 3 genetyczne 18.07.
Miłego dnia wszystkim życzę, nie gorącego bo wczoraj było 32 C:szok:
 
Dzień dobry, ja już nie śpię.
Jest gorąco i jestem głodna.
Zaraz wstaje i jadę po ciuszki dla dziecka, pierwsze rzeczy :happy2:Kupiłam wielką pake 120 sztuk na olx. W rozmiarach 56-74. Resztę rzeczy kupię po 3 genetyczne 18.07.
Miłego dnia wszystkim życzę, nie gorącego bo wczoraj było 32 C:szok:

Ja też kupiłam trochę ubranek od dziewczyny która mi podesłała nasza @Margonelka
Jakoś dużo mi nie potrzeba bo mam po chłopcach a część uniwersalna, więc szalec nie będę.

Obudziłam się z.cholernym.bolem.glowy i zawalonymi zatokami.Arrrr
 
reklama
Ja też kupiłam trochę ubranek od dziewczyny która mi podesłała nasza @Margonelka
Jakoś dużo mi nie potrzeba bo mam po chłopcach a część uniwersalna, więc szalec nie będę.

Obudziłam się z.cholernym.bolem.glowy i zawalonymi zatokami.Arrrr

mnie z kolei wczoraj obudziła biegunka.... myślałam że to jednorazowa akcja po zupie którą dość późno zjadłam dzień wcześniej, potem wieczorem powtórka, dziś z rana to samo, ale żołądek nie boli (tylko podbrzusze) hmmmm no to dziś dieta buu!!
 
Do góry