reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O rety naprawdę? Słyszałam odwrotne relacje.

Dziewczyny te które są w 3 ciąży jak to u Was było?
U mojej teściowej było tak, że pierwszy syn (mój mąż z resztą;) wazyl 2800 a córka młodsza 3100 ;) nie duża różnica ale była ;) ja mam tylko siostrę więc nie mogę porównać płci, ale ja jestem starsza i ważyłam 2800 a moja siostra 3500 .
 
reklama
Zwymiotowalam a prawie godzinę wysiedzialam. I trzeba powtórzyć. [emoji17]


Mnie to tez czeka... w pierwszej ciazy wymiotowalam. juz w trakcie picia albo krotko po. Po 3 probach lekarz mi odpuscil.
W drugiej jakos sie udalo, ale spalam. i zwracalam caly dzien na przemian.
Teraz nie wiem czy zrobie to badanie w ogole. Skierowanie mam,. ale jak bede sama z dziecmi to odpuszcze, nie moge sobie pozwolic na niezdolnosc do opieki nad nimi.
wczoraj weszlam na wage i jestem przerazona 6kg do. przodu!!!
 
Och...no wiem że czasem tak się zdarza. Dla mnie to też jest okropne do wypicia mimo że lubię słodycze.
Ja zawsze mam pół cytryny ze sobą. Wtedy jest ciut lepiej.
Trzymam kciuki za następne podejście [emoji8][emoji8][emoji8]
No niestety. Ja spróbuję z tą cytrynową glukoza i może też wezmę cytrynę. Pielęgniarka mówiła, że niektóre kobietki nie są w stanie zrobić tego badania po prostu.
 
O dziewczyno, ja to bym się z takiej wagi mega cieszyła :D do porodu miałam 25kg na plusie [emoji14] fakt, zrzucilam to szybko ale zanim urodziłam wyglądałam koszmarnie :D
Nooo boję się że dobije do jakichś 15... Do 25 jeszcze brakuje ;) ale ja przy moim wzroście 153cm... To będę wyglądać nieciekawie już przy +15kg :p
 
Nooo boję się że dobije do jakichś 15... Do 25 jeszcze brakuje ;) ale ja przy moim wzroście 153cm... To będę wyglądać nieciekawie już przy +15kg :p
A to faktycznie malutka jesteś :) no pewnie przy tych 15-18 wygladalabys jak ja przy 25 [emoji14] aczkolwiek wszystkie mamy mówią mi, że łatwiej zrzucić jak się przytyje więcej niż mniej :D
 
reklama
Do góry