reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Rosna chlopaki :D robilam zdjecie dla meza, to przy okazji wrzucam i Wam tutaj. IMG_20180701_175410.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20180701_175410.JPG
    IMG_20180701_175410.JPG
    112 KB · Wyświetleń: 130
Wiem po sobie, bo mnie swego czasu też często dopadały różne infekcje i zapalenia pęcherza. Ale jeszcze A propos roznic w opiece nad chłopcami i dziewczynkami to mi się przypomina moja mama i jej tekst "ja tam się cieszę że miałam córki, nie musiałam w tych jajkach grzebać" [emoji23] [emoji23]
Mnie tam jajka niestraszne :D przynajmniej omina nas miesiaczki i pms :p
 
Dzisiaj odzyłam po wczorajszym lezeniu jak worek. Przeszłam w parku krajobrazowym 5 km ale złapała nas burza z gradem. Wróciłam cała mokra i przewiana. :confused:

W czwartek kończę 6 miesiąc i zaczynam 7:happy:. Zauważyłam znaczy wzrost aptetu, czy ktoś też tak ma? Slyszlam że w 3 trymestrze, wzrasta zapotrzebowanie na kalorie ale mi się cały czas chce jeść:szok:
 
reklama
Dzisiaj odzyłam po wczorajszym lezeniu jak worek. Przeszłam w parku krajobrazowym 5 km ale złapała nas burza z gradem. Wróciłam cała mokra i przewiana. :confused:

W czwartek kończę 6 miesiąc i zaczynam 7:happy:. Zauważyłam znaczy wzrost aptetu, czy ktoś też tak ma? Slyszlam że w 3 trymestrze, wzrasta zapotrzebowanie na kalorie ale mi się cały czas chce jeść:szok:

Mi właśnie tez się chce ciągle żreć.Nie jeść tylko żreć.Masakra....Oby mi się to przystopowało...
 
Do góry