reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej Dziewczyny :)
Za mną 2 badanie prenatalne. Z Maleństwem wszystko w porządku, narządy prawidłowo się rozwijają, są paluszki, oczka, usta :) - takie niby to normalne a jak cieszy:) Maleństwo ma 480 g w 22 t.c. Gin stwierdził że to taki typowy średniaczek :D termin przesunął się na bliższy terminowi z pierwszego usg - 31.10.2018 ( Mam nadzieje że mnie nie przerzucicie zaraz do mam listopadowych :D. Mała była w ułożeniu pośladkowym, palcami stóp smerała się po czole, lekarz stwierdził , że wyjątkowo ta modelka nie chce współpracować :D a ja liczyłam , że w końcu na własne oczy zobaczę czy to na pewno dziewczynka :) Gin twierdzi, że tak ale ja dopóki nie zobaczę braku peniska nie uwierze :p. Łożysko na przedniej ścianie (ostatnio mówił na że tylniej, trochę mnie zadziwił tą zmianą). Stopień dojrzałości - 0 - to dobrze?
Z zaleceń to mam więc wody pić bo mogło by być więcej wód płodowych :( macie jakiś sposób żeby więcej pić? to wcale nie jest takie proste, bo ja po prostu zapominam o piciu ale wiadomo zdrowie i dobre warunki Maleństwa najważniejsze, więc postaram się mu jakoś ten basen powiększyć :D
Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
reklama
Ja mam straszny sentyment do ubranek - mam multum po jednym jak i drugim synku ale mi szkoda sprzedawac :/ a naprawde fajne i dobre firmy. Tlumacze to tym ze zostawiam dla dzieci moich siostr lub szwagra, w zaleznosci kto pierwszy bedzie mial dzieci - bo nasze jak narazie "rodzynki", kuzynostwa jeszcze nie maja :D do dzis pamietam jak szykowalam ubranka na mlodszego synka po starszym, siedzialam nad kartonem i plakalam "bo czas tak szybko leci i moj malenki synek juz taki duzy" [emoji23]
Ja zostawie kilka najlepszych uniwersalnych i troche chlopiecych ubranek dla brata....reszte sprzedam
 
Hej Dziewczyny :)
Za mną 2 badanie prenatalne. Z Maleństwem wszystko w porządku, narządy prawidłowo się rozwijają, są paluszki, oczka, usta :) - takie niby to normalne a jak cieszy:) Maleństwo ma 480 g w 22 t.c. Gin stwierdził że to taki typowy średniaczek :D termin przesunął się na bliższy terminowi z pierwszego usg - 31.10.2018 ( Mam nadzieje że mnie nie przerzucicie zaraz do mam listopadowych :D. Mała była w ułożeniu pośladkowym, palcami stóp smerała się po czole, lekarz stwierdził , że wyjątkowo ta modelka nie chce współpracować :D a ja liczyłam , że w końcu na własne oczy zobaczę czy to na pewno dziewczynka :) Gin twierdzi, że tak ale ja dopóki nie zobaczę braku peniska nie uwierze :p. Łożysko na przedniej ścianie (ostatnio mówił na że tylniej, trochę mnie zadziwił tą zmianą). Stopień dojrzałości - 0 - to dobrze?
Z zaleceń to mam więc wody pić bo mogło by być więcej wód płodowych :( macie jakiś sposób żeby więcej pić? to wcale nie jest takie proste, bo ja po prostu zapominam o piciu ale wiadomo zdrowie i dobre warunki Maleństwa najważniejsze, więc postaram się mu jakoś ten basen powiększyć :D
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Najważniejsze, że wszystko dobrze. Super. [emoji6][emoji6]
 
Pamiętam jak nie mogłaś się doczekać żeby poczuć ruchy :) później to stupki będziesz mogła wymacać :)


Taaaaa to właśnie ja ! Ja tak późno czułam ruchy ! Dopiero od nie dawna od ok 22 TC cokolwiek... A teraz minęli raptem chwila i jak kopnie to serio zaboli... Takie dziewne uczucie hahaah :eek:

Stupki to ja czuję jak się wierci ale w pachwinie tak nisko :eek:
 
Hej Dziewczyny :)
Za mną 2 badanie prenatalne. Z Maleństwem wszystko w porządku, narządy prawidłowo się rozwijają, są paluszki, oczka, usta :) - takie niby to normalne a jak cieszy:) Maleństwo ma 480 g w 22 t.c. Gin stwierdził że to taki typowy średniaczek :D termin przesunął się na bliższy terminowi z pierwszego usg - 31.10.2018 ( Mam nadzieje że mnie nie przerzucicie zaraz do mam listopadowych :D. Mała była w ułożeniu pośladkowym, palcami stóp smerała się po czole, lekarz stwierdził , że wyjątkowo ta modelka nie chce współpracować :D a ja liczyłam , że w końcu na własne oczy zobaczę czy to na pewno dziewczynka :) Gin twierdzi, że tak ale ja dopóki nie zobaczę braku peniska nie uwierze :p. Łożysko na przedniej ścianie (ostatnio mówił na że tylniej, trochę mnie zadziwił tą zmianą). Stopień dojrzałości - 0 - to dobrze?
Z zaleceń to mam więc wody pić bo mogło by być więcej wód płodowych :( macie jakiś sposób żeby więcej pić? to wcale nie jest takie proste, bo ja po prostu zapominam o piciu ale wiadomo zdrowie i dobre warunki Maleństwa najważniejsze, więc postaram się mu jakoś ten basen powiększyć :D
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Najlepiej chodzić cały czas z butelką 0,5 litra i pić i dolewać, żeby co najmniej 4 takie wypić.
 
Hej Dziewczyny :)
Za mną 2 badanie prenatalne. Z Maleństwem wszystko w porządku, narządy prawidłowo się rozwijają, są paluszki, oczka, usta :) - takie niby to normalne a jak cieszy:) Maleństwo ma 480 g w 22 t.c. Gin stwierdził że to taki typowy średniaczek :D termin przesunął się na bliższy terminowi z pierwszego usg - 31.10.2018 ( Mam nadzieje że mnie nie przerzucicie zaraz do mam listopadowych :D. Mała była w ułożeniu pośladkowym, palcami stóp smerała się po czole, lekarz stwierdził , że wyjątkowo ta modelka nie chce współpracować :D a ja liczyłam , że w końcu na własne oczy zobaczę czy to na pewno dziewczynka :) Gin twierdzi, że tak ale ja dopóki nie zobaczę braku peniska nie uwierze :p. Łożysko na przedniej ścianie (ostatnio mówił na że tylniej, trochę mnie zadziwił tą zmianą). Stopień dojrzałości - 0 - to dobrze?
Z zaleceń to mam więc wody pić bo mogło by być więcej wód płodowych :( macie jakiś sposób żeby więcej pić? to wcale nie jest takie proste, bo ja po prostu zapominam o piciu ale wiadomo zdrowie i dobre warunki Maleństwa najważniejsze, więc postaram się mu jakoś ten basen powiększyć :D
Pozdrawiam Was serdecznie :)
Dziwne z ta zmiana lozyska..to tak moze byc?? Chyba predzej soe przejezyczyl na poprzednim usg...

Co do picia mnie to po prostu suszy....organizm sam sie domaga
 
ja na swojego małża też raczej nie narzekam, zawsze zrobi co ma zrobić ;) na ciężkie zakupy zawsze chodzi on, zaprowadza i wybiera małego (w zależności od zmian w pracy - w jednym tygodniu zaprowadza, w drugim wybiera) głównie on odkurza, myje podłogi i wyciąga/wkłada gary do zmywarki, ogarnia kuchnie i wyrzuca śmieci, po pierwszej zmianie idzie/jedzie gdzieś z dzieckiem, zawozi paczki na pocztę, w weekendy gotuje bo ja pracuje wtedy najwięcej ;) no i całą resztę robię ja :D

Czyli co zostalo ?? Heehe
No moj tez ciezkie zakupy, zaprowadza do przedszkola, sam pranie swoje robi, kapie dzieci, jedzenie im daje o sprzata po tym....zmywarka, smieci, kuchnia.. etc ale nie bylo tak od poczatku....ojj nie...nagimnastykowalam sie zeby go rozruszac :)) wazne zeby sie dotrzec..

Pojawia sie dziecko w rodzinie... to nowe obowiazki..nowy plan zycia rodzinnego... jak tata chcial rodzine ..chcial byc ojcem... to trzeba kapac i przewijac..sorry...ojcem sie nie jest tylko na papierze....
 
Z mężami to widzę temat rZeka... Kolorowo to jest jak ja to mówię tylko w bajkach ;))
Cóż trzeba jakoś żyć raz lepiej raz gozej ale to fakt faceci nie doceniają kobiet w domu .
Ciekawe jakbyscie to Wy wróciły do pracy a oni się mieli zająć domem i dzieckiem ? Czy tak by byłi chętni ? :)) Hahahah
A my bysmy wkladaly kapcie..siadly przed tv..i mezu gdzie obiad....podaj piwko bo zmeczona po pracy jestem... ide sie zdrzemnac... :) hehe
 
reklama
O o o to tak jak u nas ;) i on chetnie zostanie z dzieckiem w domu, ale NIC wiecej poza tym nie jest w stanie robic w tym czasie. Moze i lepiej bo jak probowal to sie zle konczylo np wywalonym koszem na smieci na srodek kuchni i jedzeniem resztek :angry:
O matko... a nie jest tak ze specjalnie Ci mowi ze nic poza tym nie zrobi...przeciez ma zdrowe rece....jak nie umie to sie nauczy...
.. bez przesady..jak smietnik wywalony..bo niedopilnowal to musi sprzatnac dm
Jakbym widziala ze dzieci resztki jedza......to obiad by taki dostawal codziennie.. ale bym sie wnerwila takim widokiem

Chyba ze to jakas przenosnia byla z tym śmietnikiem
 
Do góry