reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Loooo gdzie tam do 10:50 ...ja wstałam bladym świtem i 7:20 miałam pierwsze pobranie ... Zaraz mam drugie i do domu już okropnie głodna jestem i pić mi się chce ....
Mi jak robiłam w Luxmedzie to pani powiedziała, że przez całe 2h wolno mi wypić 2 kubeczki wody...i to ona uratowała moje samopoczucie podczas badania :)

Ale faktycznie w pierwszej ciąży w innym labie wodę zakazały i wymiotowałam przed tym drugim pobraniem.
 
reklama
Trochę twardy ale dwa dni latam po tych przychodniach, jeżdżę autem, wczoraj zrobiłam 90km po samym miescie. Nie ma gdzie gdzie parkować to staje dalej i lecę pieszo, nawet kilometr dwa albo jadę tramwajem..

Ale nie masz wzdetego brzucha ani twardego? Jesli miekki to niech sobie rosnie :)
 
Mi tez tylko płukać pozwolili. I w poprzedniej ciazy podobnie bylo. A mi sie teraz slabo na koniec robi. Jeszcze 5 minut. A co do mężów to ja mam pedanta, on sprzata, bo tak to za mna chodzil i poprawiał.
 
To fajnie że już lepiej :)))

U mnie zaczynają się jakies takie silniejsze kopniaki , to moja 1 ciąża i początkowo były delikatne a teraz to tak jakby pierw mam wariacje w żołądku bulgotanie i potem takie mocne rozciąganie ... A co będzie dalej ? Tj dopiero 26 TC a potem pewnie będzie jeszcze bardziej boleć te kopniaki :eek:
Potem kopniaki moga bol sprawic... ja sie ostatnio z bolu obudzilam.bo dziubal mnie w pecherz... czlowiek ma wrazenie ze zaraz worek peknie i sie wody wyleja....
Ruchy beda coraz silniejsze...a kopniak to kopniak.. miziania to juz nie przypomina.. :)
 
mam te same obawy, tym bardziej że w 23+0 miał 768g! (ale mierzone na sprzęcie na IP) dodam że dzieć własciwie od początku jest do tygodnia starszy, dziś mam wizytę i dokończenie połówkowych, także jak się dowiem czegoś więcej to dam znać ;)
no ale najważniejsze by było ZDROWE! moge nawet klocuszka 5kg urodzić ;) byleby zdrowego <3
Dokładnie, najważniejsze żeby Dzieciaczki zdrowe były. Duży Bobasek zawsze silniejszy [emoji2] najwyżej trochę dłużej się pomęczymy na porodówce [emoji6] A jest jakaś waga od której zalecają cc. Ja bym bardzo chciała rodzić sn ale chyba 5kg to może być problem [emoji15] moja kuzynka urodziła sn dziewczynkę 4600!! [emoji15] [emoji15] [emoji15]
 
Wiem wiem..ja tez nie pisze ze mi strasNie zle. Gdyby tak bylo darowalabym sobie trzecia dzidzie. Kocham te moje skarby nad zycie, ale gdybym miala pomoc od mojego męża i gdyby to bardziej ogarnial a nie tylko skupial.sie na sobie byloby mi o jiebo lepiej. Kobieta, jak kazdy musi od czasu do.czasu zamknac drzwii, wyjsc sama ze soba i dla.siebie a u nas tego nie ma
Dziecko ma tak samo mame jak i tate... i mama i tata ma prawo do odpoczynku psychicznego od dzieci.. chociaz na pare godzin w tyg.. bo spedzanie nawet z tymi najcudowniejszymi szkrabami 24h nooon stop wykancza psychicznie....czlowiek ma prawo do odrobiny samotnosci i pobycia z samym soba... i to maz powinien wesprzec..a nie kobiecie na glowe zrzucic... to nie fair

I od kiedy to tylko facet w zwiazku decyduje ze on ma prawo do wypoczynku a kobieta nie...... kobitki nie dajcie sie tak...
Jakies wolne Ci faceci maja w ciagu roku..... :)
 
Ostatnia edycja:
No u mnie w przychodni zwykłej powiedzieli że oni robią stara metoda i 3 godziny u nich mam być... bo oznaczają cukier na czczo i jak oznacza to podaja dopiero przy glukoze :/ i tam jest od 7.30. A poszłam do prywatnej przychodni i tam jest od 8.00 i 2h tylko. Niestety musialam jeszcze podjechać po paczkę rano i mi się opoznilo i wyjdę o 10.50.. okropne ta glukoza. Przez pierwsze godzinę chciało mi się spać strasznie i mdlilo. Teraz już mi trochę lepiej na szczęście ale i tak czuję się mdlo.
 
ah i ogólnie to własnie obudziłam się na siusiu i wtedy dostałam sms (kolejny) od siostry, potem już nerwy i spac nie mogłam, jak o 4 się okazało że zostaje pod opieką to mi ulżyło, ale młody tak okropnie kopał że się nie dało spać! no i nie spałam juz nic ;) mały akrobata :D a ja dziś wizytuje o 12:00 <3
Daj znac co z siostra dalej..??. ona jeest wrześniowa mama ale to prawie jak nasza :)
 
reklama
A on tak codziennie czy dzis wyjatkowo??
on 2 prace ciagnie??? Wlasna firma???
Bo jak jest zatrudniony normalnie na umowe to paragraf jest na to....

Tak czy inaczej ma prawo byc zmęczony.... i Ty tez...

Powiem Wam ze jak facet pracuje po 12 h plus dojazdy.to jest przerabane dla niego i dla kobiety ogólnie.... bo jest tak zmeczony praca ze w domu nie ma sily pomóc,
Moj dopiero jak zmienil prace na 8h dziennie... to i ja mam wolne i wychodne..i on.... ja nie potrzebuje nawet po polowie sie dzielic...bo ja z tych co tesknie za maluchami...ale raz na tydzien to tak..... dla zdrowia psychicznego... to samo raz ja mam dyzury ranne raz mąż.....kazde z nas raz na jakis czas do 9~10 pośpi :) ale wszystko to jak nastapila zmiana pracy....
Ma swoja firme i to tak wyjatkowo. Mega go podziwiam, to zaagazowanie pracowitość. Mam szczęście że go mam :) :)
 
Do góry