reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jestem chętna.
Sama będę musiała.sie po chłopakach popozbywac np ubranek do chrztu...
Ja mam straszny sentyment do ubranek - mam multum po jednym jak i drugim synku ale mi szkoda sprzedawac :/ a naprawde fajne i dobre firmy. Tlumacze to tym ze zostawiam dla dzieci moich siostr lub szwagra, w zaleznosci kto pierwszy bedzie mial dzieci - bo nasze jak narazie "rodzynki", kuzynostwa jeszcze nie maja :D do dzis pamietam jak szykowalam ubranka na mlodszego synka po starszym, siedzialam nad kartonem i plakalam "bo czas tak szybko leci i moj malenki synek juz taki duzy" [emoji23]
 
Ja jestem w nocy/rano głodna tylko jak późno wieczorem coś zjem. Jak kolację zjem wcześniej to głodu nie czuje :D ale woda obowiązkowo bo ciągle suszy
O widzisz, ja tez jak jem obiadokolacje ok 18, tak pozniej juz przeważnie nic nie jem i do rana jest ok. Czasem z lakomstwa cos przekasze tylko. A wczoraj zjadlam kolacje o 20:30 no i sie zemscilo przed snem, ale dalam rade, za to rano bylo ssanie ze hej ;)
 
Ostatnio budze sie rano z burczacym brzuchem i mega ssaniem, a tu jeszcze letrox trzeba na tarczyce wziac i odczekac az sie wchlonie. wtedy wody musze sie napic sporo bo ciezko z glodu wytrzymac. Ciesze sie ze ten apetyt sie zwieksza bo waga u mnie tylko 2kg na plusie.
 
ja na swojego małża też raczej nie narzekam, zawsze zrobi co ma zrobić ;) na ciężkie zakupy zawsze chodzi on, zaprowadza i wybiera małego (w zależności od zmian w pracy - w jednym tygodniu zaprowadza, w drugim wybiera) głównie on odkurza, myje podłogi i wyciąga/wkłada gary do zmywarki, ogarnia kuchnie i wyrzuca śmieci, po pierwszej zmianie idzie/jedzie gdzieś z dzieckiem, zawozi paczki na pocztę, w weekendy gotuje bo ja pracuje wtedy najwięcej ;) no i całą resztę robię ja :D
 
reklama
Do góry