reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja jestem w trakcie poszukiwań. Mam coś po starszaku, ale nie tyle ile bym chciała. I Antek jest z maja, a teraz październik i jednak dużo muszę dokupić tych cieplejszych ubranek
Zamowilam dzisiaj pake body, pajacow, spiochow i polspiochow, w sumie prawie 70 szt. za 100 zl :-D wygladaja bardzo przyzwoicie, mam nadzieje ze nie tylko na zdjeciach :-p
 
Moze termin sie zwolni... a do miasta daleko...? Autem nie dojedziesz...chyba ze zaaaa daleko... to moze kosmetyczka jakas tam jest?

50km do Poznania, a auto z mezem więc zostaje mi pociąg.A jazda z dzieciakami to cały dzień z zyciorysu.Poza tym jadę jak muszę, jak nie muszę to się nie.pcham.
Są pewnie jakieś inne miasta, ale ich nie znam i nie bardzo mam czas na zabawę w poszukiwania.
Po prostu poczekam na jego wolne, uzbieralo mu się dużo z nagród, służb tylko co z tego, skoro nie było kiedy wybrać...
 
Fajnie, że są tacy faceci. Mój to jest z innej planety. O ciążę się nie troszczy, nie głaszcze brzucha, nie pyta, nie wyręcza-no chyba, że go zmuszę.

Jak byłam teraz z M. w szpitalu to dla niego przesadą było to, że chciałam wyjść zjeść ciepły posiłek...bo przecież to tylko 2dni i jogurt z bułką powinny wystarczyć.
Widzę, że ma podejście "ciąża to nie choroba" Nie mam prawa do drzemki w ciągu dnia. No ale on może kimać w weekend bo pracuje po 10-12h na tygodniu.
Moja praca się nie liczy bo jego zdaniem lekka i dużo krócej.

Ja tego nie ogarniam bo to wystarana druga dzidzia w drodze...aż boję się myśleć jak będzie wyglądać jego pomoc po porodzie :(

Obawiam się, że ciężko.
Mój też nie głaszcze brzucha.Dopiero jak dziecko mocniej kopie to do niego dochodzi że będzie znów tata.Ogolnie jest przerażony faktem że będzie tata dziewczynki.
Już zapowiedział że nie myje i nie przewija,

Mój mąż z domu też nie jest nauczony robienia cokolwiek.Tesciowa i teść nic nie robią.Nqwet sprzątanie tam rzadko i po łebkach.A ja tutaj mówię "mieszkasz to robisz" ale się rozleniwił przez mieszkanie w hotelu, gdzie wszystko robią sprzątaczki, więc nie raz muszę ryknac, żeby się ogarnął.
Bo jak wysiądę to będzie miał przesrane, a.mamusia mu nie pomoze
 
Dziewczyny dziś miałam drugie badania prenatalne i wszystko z Bejbikiem super :-) tylko ja mam dzisiaj 22+6 A Mały ma już 650gr ! To nie za dużo? Gin powiedziała,że wygląda na ok 10 dni starszego. I według Usg termin na 18.10 A według OM 26. Boje się,że
urodzie Kolosa!

mam te same obawy, tym bardziej że w 23+0 miał 768g! (ale mierzone na sprzęcie na IP) dodam że dzieć własciwie od początku jest do tygodnia starszy, dziś mam wizytę i dokończenie połówkowych, także jak się dowiem czegoś więcej to dam znać ;)
no ale najważniejsze by było ZDROWE! moge nawet klocuszka 5kg urodzić ;) byleby zdrowego <3
 
Ostatnia edycja:
Obawiam się, że ciężko.
Mój też nie głaszcze brzucha.Dopiero jak dziecko mocniej kopie to do niego dochodzi że będzie znów tata.Ogolnie jest przerażony faktem że będzie tata dziewczynki.
Już zapowiedział że nie myje i nie przewija,

Mój mąż z domu też nie jest nauczony robienia cokolwiek.Tesciowa i teść nic nie robią.Nqwet sprzątanie tam rzadko i po łebkach.A ja tutaj mówię "mieszkasz to robisz" ale się rozleniwił przez mieszkanie w hotelu, gdzie wszystko robią sprzątaczki, więc nie raz muszę ryknac, żeby się ogarnął.
Bo jak wysiądę to będzie miał przesrane, a.mamusia mu nie pomoze

Moze jak sie urodzi to sie zakocha i mu sie zmieni...bedzie córka tatusia.
Za mojego meza w domu 2 siostry i mama robily..... zmywaly..pokoj mu odkurzaly..... dluga walke stoczylam..wiele rozmów.... po kilku latach...jakichs 8.....stopniowo...ale jest juz okey, kuchnie on ogarnia ja lazienke... on smieci i zmywarke...ja obiad... oboje mamy wolne ..itd..itd..i nie musze mu przypominac.....wystarczylo ze obiadu nie zrobilam, bo kuchni nie ogarnal...skoro on nie robi to ja tez...i tak sie docieralismy...albo robilam tylko dzieciom i sobie .... i juz mu zapowiedzialam ze tym razem..kazda nieprzespana noc z noworodkiem..to ja odsypiam.....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziś miałam drugie badania prenatalne i wszystko z Bejbikiem super :-) tylko ja mam dzisiaj 22+6 A Mały ma już 650gr ! To nie za dużo? Gin powiedziała,że wygląda na ok 10 dni starszego. I według Usg termin na 18.10 A według OM 26. Boje się,że urodzie Kolosa!

Ja tyle mialam też w 22+6 z om a 23+6 z USG . Też mam starszego synnka o tydzień i tez ważył 23+6 , 645 g .

Pewnie już Ci będzie ustalać termin porodu i w ogóle liczyć ciążę od tego starszego terminu z USG. :))) Nie na co się martwić
 
reklama
Do góry