reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

ah i ogólnie to własnie obudziłam się na siusiu i wtedy dostałam sms (kolejny) od siostry, potem już nerwy i spac nie mogłam, jak o 4 się okazało że zostaje pod opieką to mi ulżyło, ale młody tak okropnie kopał że się nie dało spać! no i nie spałam juz nic ;) mały akrobata :D a ja dziś wizytuje o 12:00 <3

Trzymam kciuki za siostre. Oby wszystko bylo ok. Powodzenia na wizycie.
 
reklama
ah i ogólnie to własnie obudziłam się na siusiu i wtedy dostałam sms (kolejny) od siostry, potem już nerwy i spac nie mogłam, jak o 4 się okazało że zostaje pod opieką to mi ulżyło, ale młody tak okropnie kopał że się nie dało spać! no i nie spałam juz nic ;) mały akrobata :D a ja dziś wizytuje o 12:00 <3


To zdrówka dla siostry :)) masz rację w zaawansowanej ciąży musimy uważać i na każde objawy uwazac .

Daj znać potem jak po wizycie :)) powodzenia
 
ah i ogólnie to własnie obudziłam się na siusiu i wtedy dostałam sms (kolejny) od siostry, potem już nerwy i spac nie mogłam, jak o 4 się okazało że zostaje pod opieką to mi ulżyło, ale młody tak okropnie kopał że się nie dało spać! no i nie spałam juz nic ;) mały akrobata :D a ja dziś wizytuje o 12:00 <3
Również dziś wizytuje ale o 17:). Z tą nerka współczuję siostrze. W pierwszej ciąży miałam zastuj w nerce.
 
ah i ogólnie to własnie obudziłam się na siusiu i wtedy dostałam sms (kolejny) od siostry, potem już nerwy i spac nie mogłam, jak o 4 się okazało że zostaje pod opieką to mi ulżyło, ale młody tak okropnie kopał że się nie dało spać! no i nie spałam juz nic ;) mały akrobata :D a ja dziś wizytuje o 12:00 <3
Wazne ze jest w szpitalu i beda ja mieli na oku. Pomogą jej i bedzie dobrze.
 
Dziewczyny,mam Panią ktora sprzrdaje ubranka 56-68po swojej coreczce. Pani jest solidna i niedroga,sama od niej kupilam ciuszki dla Szymka 70szt/70zl. Jeśli któraś byłaby chętny to dam namiar:)
 
Dostalyscie juz zwrot podatku????? U mnoe 4.07 bedzie rowne 3 miesiace od zlozenia zeznania.... pewnie w roznych miejscowosciach roznie to trwa...
 
Ja tez wyprzedaje po corce, tylko ona letnia, wiec nawet nie proponowałam. Bo raperski na paxdziernik to nie pasuja :) nawet nie sadzilam, ze tak szybko sie sprzedadzą. Teraz zaczynam wieksze rozmiary przebierać. Bo ostatnio sie wyciagnela troche. No i poszalał na wyprzedażach. Wydalam za duzo. Ale ja uwielbiam kupowac dla dzieci ubranka.
 
A maz ma 2 dni wolnego w tygodniu ?? Albo jakies dni wolne w miesiacu...?? Ile ich ma/?? To podzielcie na pół....i w swoje wolne rob co chcesz...wyjdź...? Da rade tak zrobic??
Kurde robota w domu przy 2 dzieci..albo trójce..jest niejednokrotnie ciezsza niz nasi Panowie w pracy maja....tym bardziej jak w ciazy jestesmy i wszystko nam ciezej jest robić....

Ja nie wiem kto z nas mial dzis ciezej.ja w ciazy po glukozie ..slabo mi bylo...ledwo do przedszkola doszlam...czy maz ktory ma bol zeba...po wizycie okazuje sie ze na nerw mu naciska tam cos..i do kanalowego pod mikroskopem... ja sie pokladalam na spanie... no oboje dzis ciezki dzien... ale troche ja ..troche maz...razem przetrwalismy dzień...a on biedny dopiero wraca z pracy..., a ja leze od 18.30 .... chyba ja mialam luźnej....
Moj maz to temat rzeka...
za mną "ciężka" noc, moja siostra (28tc) wczoraj się źle czułam, bardzo ją bolała głowa, po tabletce w zasadzie nie przeszło, na wieczór dostała do tego okropnych dreszczy, nakrzyczałam żeby pojechała na IP, bo jak ona się męczy to dziecko też... o 21:30 napisała że jest lepiej a o 22:00 że jednak jedzie na IP... ok północy napisała że zostaje na oddziale, potem o 2 w nocy sms że ekg wyszło źle i ma zastój w nerce i odesłali ją do innego szpitala, tam miała pobrane krew i mocz i o 2 dostała na IP kroplówkę, o 4 nad ranem były wyniki i chyba nie jest za dobrze, bo po mimo braku miejsc przyjęli ją na oddział (leży wraz z 3 innymi paniami na patologii ciąży na korytarzu...), dziś też się nie czuje dobrze... eh... to kolejny znak by nie bagatelizowac swoich objawów i reagować jak najszybciej
O jej zdrówka dla siostry i zeby bylo wszystko dobrzr.
 
reklama
Do góry