reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wlasnie czemu w niektorych przychodniach 2 razy a w niektorych 3 pobieraja krew??

Po godzinie glukoza wzrosnie....a po 2 spadnie..sprawdzaja czy nie zwymiotowalam w miedzy czasie....? Czy rzeczywiscie wzroslo a potem spadlo... taka dokladniejsza diagnostyka... ??

Z lewej reki mi krew nie leciala... wiec 3 razy z prawej ręki beds mi pobierac :/ juz mnie boli w zgieciu...

Jeszzce 35 min..chyba zwymiotuje po tym drugim badaniu..byle by dotrwać
 
Już nie czekają do 42 tygodnia. Najczęściej po tygodniu od terminu proszą o wstawienie się do szpitala
Dokladnie, ja w dniu terminu dostalam skierowanie wlasnie na za tydzien, ale samo ruszylo wczesniej ;) Niemniej jednak babeczka w szpitalu mowila, ze nie trzymaja przed porodem tygodnia tylko nawet i nastepnego dnia podejmuja probe wywolania :)
 
My zaprosiliśmy jak Antek miał 6 dni, 3 dni po wyjściu ze szpitala. Ale mąż się gośćmi zajął i mną. Ja tylko dziecko
Jesli Wam to odpowiadało to super. Kazda z nas jest inna, roznie tez po porodzie sie czujemy. Jedne chca towarzystwa i pogaduch a inne marza tylko o tym żeby kazda wolna chwile przespac, albo napawac sie widokiem swojego maluszka ;) no i gratuluje meza ze tak sie wszystkimi zajal :)
 
My zaprosiliśmy jak Antek miał 6 dni, 3 dni po wyjściu ze szpitala. Ale mąż się gośćmi zajął i mną. Ja tylko dziecko
Rodzice i siostra przyjdą pewnie jeszcze w ten sam dzień powitać Nowego członka rodziny [emoji3] zwłaszcza że mieszkają bardzo blisko. Ale reszte zaprosze później chyba,że się sami wproszą
 
Jestem w Macu. Zamówiłam jakiegoś muffina z jajkiem i beconem do tego taka sałatka ale bez kurczaka, same warzywa i jeszcze croisanta z czekoladą. Pani mówi że będę musiała czekać na niego z 10 minut ja na to, że mam czas poczekam
No musiałam mieć tego croisanta.
Szczęśliwie jej koleżanka mówi, że są już gotowe nie trzeba czekać.
Uśmiechnęłam się do tej dziewczyny co mnie obsługiwała i mówię o widzi Pani :-D
I mała kawka .. biała. Raj na ziemi .
I dołączył do mnie P. I on wziął frytki min. :-p
Ale już chyba nie wcisne.
Zaznaczę, że ja Maca to nie jem w ogóle więc dla mnie Święto.
Nie to że celowo odmawiam ale.. same wiecie .
Do tego oni te wszystkie kanapki nie wiem jak u Was jest ale jestem w Macu nieopodal Arkadii bo tam wszystko zamknięte i oni tu te kanapki na gołe ręce szykują.
To mowisz, ze na IG nie wchodzic, bo znow mi smaka narobisz? [emoji23]
 
Dokladnie, ja w dniu terminu dostalam skierowanie wlasnie na za tydzien, ale samo ruszylo wczesniej ;) Niemniej jednak babeczka w szpitalu mowila, ze nie trzymaja przed porodem tygodnia tylko nawet i nastepnego dnia podejmuja probe wywolania :)
To chyba naprawdę od szpitala zalezy i od lekarza prowadzacego. Szwagierka 4 lata temu miala wywolywany porod dopiero jak minelo 14 dni od terminu. Rodzila w prywatnym szpitalu wiec nikt jej nie mogl zmusic zeby zostala na dwa tyg na oddziale bo za kazdy dzien kasa ;) jezdzila za to dwa razy dziennie na ktg i raz na usg.
 
reklama
Do góry