reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pilam glukoze, spoko. ta cytrynowa jest.
Leze w aucie ... matko jak mi niedobrze.... czytam ksiazke..ale nie daje rady...Was mi sie lepiej czyta.........9.25 mialam drugie pobranie krwi.... jeszcze ostatnie za godzine... czuje swoje perfumy..niedobrze mi od nich... pojade w nagrode na Big Maca...zasluzylam :)
 
reklama
Ja piłam zwykła i nawet cytryny nie dawałam ;P

Ja mam tylko 2 pobrania. Na czczo i po 2h.
Wchodzę za 15 minut i spadam do Donu spać [emoji23]
 
Ja od 7 na nogach, dobrze że zrobiłam badania w diagnostyce dzisiaj, bo właśnie dzwonili że mam przyjść jutro do poradni nadkrzepliwosci a nie 13 go lipca :-) :)
Będzie mi brakować tylko badania białka bo czeka się 3 dni ale ok. Może jutro jeszcze coś zlecą. Trzymajcie kciuki aby było ok.


Super ! Fajnie, że nie musisz czekać :-)
 
Ja piłam zwykła i nawet cytryny nie dawałam ;P

Ja mam tylko 2 pobrania. Na czczo i po 2h.
Wchodzę za 15 minut i spadam do Donu spać [emoji23]
Też miałam tylko dwa pobrania i berdzo mnie to cieszy.
Zastanawiam się tylko czemu jedne mają dwa a inne trzy, od czego to zależy ?
 
Zabawne ale bardzo prawdziwe [emoji3] jak jakaś moja znajoma urodzi to staram się pierwszą wizytę odwlekać. Minimum 1,5/2 miesiące. Chyba,że to bardzo bliska rodzina i sama zaprasza. Też bym nie chciała żeby zaraz tabuny mnie odwiedzały A ja zestresowana, zaniedbana jeszcze bede gości obsługiwać.
My zaprosiliśmy jak Antek miał 6 dni, 3 dni po wyjściu ze szpitala. Ale mąż się gośćmi zajął i mną. Ja tylko dziecko
 
Czemu leżysz w aucie a nie siedzisz w przychodni? Żebyś tam nie usnela..

Pilam glukoze, spoko. ta cytrynowa jest.
Leze w aucie ... matko jak mi niedobrze.... czytam ksiazke..ale nie daje rady...Was mi sie lepiej czyta.........9.25 mialam drugie pobranie krwi.... jeszcze ostatnie za godzine... czuje swoje perfumy..niedobrze mi od nich... pojade w nagrode na Big Maca...zasluzylam :)
 
Też miałam tylko dwa pobrania i berdzo mnie to cieszy.
Zastanawiam się tylko czemu jedne mają dwa a inne trzy, od czego to zależy ?
To zalezy od laboratorium. Przy niektórych schorzeniach lekarz potrzebuje znac wiecej szczegółów i potrzebuje tez wyniku po godzinie. Znajoma jak robila tylkl 2 pobrania i wyszla jej cukrzyca w ciazy to lekarz kazal zrobic drugi raz na trzy pobrania. Wiec generalnie jak wszystko dobrze to wystarcza dwa, ale jak sie okaze ze nie, to mozliwe ze trzeba powtórzyć.
 
reklama
My czytamy w kółko te same książeczki. Wcześniej były zawsze 2 książeczki o Kici Koci. Ma ich dużo więcej, ale do spania zawsze miały być te same. Znam je na pamięć już [emoji1] Teraz doszła trzecia Kicia Kocia i dwie książeczki z serii o Fenku. Ale nigdy nie czytamy więcej niż dwie.
Moj tez uwielbia kicie kocie i zna na pamiec [emoji23] kiedys moja mama bez okularow mu czytala, wiec troche zmyslala, a on ja co cwile poprawial, a na koniec stwierdzil ze babcia nie umie czytac [emoji23][emoji23][emoji85]
 
Do góry